Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Co powinni jesc najmlodsi

Co powinni jeść najmłodsi

Jadłospis dziecka w wieku przedszkolnym ma zapewnić mu nie tylko składniki pokarmowe, niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju młodego organizmu, ale również dostarczyć energię do nauki, zabawy i aktywnego funkcjonowania.

Jedno dziecko 2 jezyki

Jedno dziecko, dwa języki

Dzieci posługujące się płynnie dwoma językami mają szereg przewag nad swoimi rówieśnikami. Zostało to wykazane w licznych badaniach neuropsychologicznych poświęconych dwujęzyczności.

Pomysly wiosenne aktywnosci dzieci

Pomysły na ciekawe wiosenne aktywności dla dzieci

Zimą zarówno starsi, jak i młodsi mają zazwyczaj mniej energii i siły do działania. Kiedy jednak dzień się wydłuża, a pierwsze wiosenne promienie słońca zaglądają do naszych okien, budzi się w nas ochota do większej aktywności.

Puzzle drewniane

Dlaczego warto zacząć od puzzli drewnianych?

Zalet układania puzzli jest wiele. Jeszcze bardziej widać je, jeżeli weźmiemy pod uwagę rozwój dziecka. Drewniane puzzle pomagają kształtować zdolności motoryczne oraz koordynację ręka – oko. Układanki drewniane przyczyniają się także do ćwiczenia mięśni rąk, a także rozwijają umysł. W końcu każdy element drewnianych puzzli trzeba dobre chwycić i ułożyć go tak, aby pasował do całości układanki. Dlaczego drewniane puzzle są najlepsze na początek? Przekonajmy się.

Autentyczna szkola przedszkole montessori

Jak wybrać autentyczną szkołę i przedszkole Montessori

Wielu rodziców zastanawia się, jak znaleźć najbardziej odpowiednią placówkę edukacyjną dla swojego dziecka. Przeszukują fora, pytają znajomych, przeglądają strony przedszkoli i szkół.

Minister dzieci strzelnica

Minister chce wysyłać uczniów na strzelnice

Od 1 września bieżącego roku uczęszczający na edukację dla bezpieczeństwa uczniowie będą mieć zajęcia na strzelnicach.

Jak borsuk z lisem

Jak borsuk z lisem

Poznaj niezwykłą rodzinę lisów i borsuków!

Zaplacil za karetke

Zapłacił za karetkę dla chorych dzieci

Piłkarz reprezentacji Kamil Glik ufundował ambulans, który przywozić będzie z Ukrainy chore dzieci, by mogły w Polsce spokojnie wracać do zdrowia.

Tom jerry dziki zachod

DVD „Tom i Jerry na Dzikim Zachodzie” – recenzja

Tom i Jerry zakopują topór wojenny.

Jak rozmawiac dziecko wojna

Jak rozmawiać z dzieckiem o wojnie?

Od momentu wybuchu wojny w Ukrainie skala tragicznych informacji, jakie docierają do nas z mediów, działa przytłaczająco na wszystkich.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat