Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Wypracowanie o dziadku

Hit Internetu: wypracowanie o dziadku

Tekst pewnego ucznia o jego bliskim krewnym podbija serca coraz większej liczby Internautów. Trudno się przy nim nie uśmiechnąć.

Dziecko sanki sniezka

Zabrał dziecko na sanki na śnieżkę

Pewien nieodpowiedzialny rodzic wybrał się z pociechą na sankach na najwyższy szczyt Sudetów. Internauci nie skąpią mu krytycznych uwag.

Ferie w domu nie musza byc nudne

Ferie w domu nie muszą być nudne

Ferie to jeden z najprzyjemniejszych okresów dzieciństwa, nawet jeśli nie towarzyszą im wyjazdy w góry czy wyjścia z rówieśnikami na sanki lub łyżwy.

Piatoklasista przystanek

Piątoklasista pomógł kobiecie z hipotermią

Dzięki lekcji o pierwszej pomocy, uczeń z Jaworza udzielił wsparcia osobie z obniżoną temperaturą ciała. Empatia chłopca uchroniła kobietę przed zamarznięciem.

Zabronili emisji kreskowki

Zabronili emisji kreskówki, bo nie spodobał się temat

Australijski rząd zakazał pewnego odcinka bajki "Świnka Peppa", ponieważ bohater przyjaźni się tam z pająkiem, a zwierzęta te uważane są w Australii za niebezpieczne.

Aktywnosc fizyczna pandemia

Jak zadbać o aktywność fizyczną dzieci w czasie pandemii?

„Czym skorupka za młodu nasiąknie”, czyli jak kształtować zdrowe nawyki u dzieci.

Kolory ubranek dla dzieci

Jakie kolory ubranek dla dzieci?

Nie ważne, czy kompletujemy wyprawkę dla niemowlęcia, tworzymy szafę kapsułową dla starszego dziecka lub po prostu kupujemy mu kolejne elementy garderoby - zawsze spotykamy się z dylematem wyborów kolorystycznych. Od dawna panuje przekonanie, że chłopców powinno się ubierać w odcienie niebieskiego, natomiast dziewczynki na różowo. Nic bardziej mylnego. Jakie więc kolory ubranek będą najlepsze?

Efektywna nauka zdalna

Efektywna nauka a widmo powrotu edukacji zdalnej

Po krótkiej przerwie świątecznej, uczniowie po raz kolejny wrócili do nauki w trybie stacjonarnym. Niestety ze względu na utrzymującą się wysoką liczbę chorych na COVID-19, wiele klas wciąż trafia na kwarantannę.

Zima z czysciochami

„Zima z Czyściochami” nie jest zła!

Brak Wam pomysłów jak zorganizować dzieciom czas podczas ferii zimowych? Rossmannowe Czyściochy przychodzą z pomocą: mamy dla Was nowe gry, piosenki i filmiki. Sympatyczne zwierzaki umilą zimowe wieczory i zadbają o wyrabianie dobrych nawyków higienicznych u dzieci.

Dziecko tramwaj sluchawki

Dziecko potrącił tramwaj. Winne słuchawki w uszach

Pewna 11-letnia mieszkanka Elbląga trafiła do szpitala po wpadnięciu pod tramwaj. Odgłosy zbliżania się pojazdu, zagłuszyła muzyka.

Strona 1 2 3 4 5382 Następna Ostatnia
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat