Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Pora na przygode odlegle krainy

Powrót do krainy Ooo!

Widzowie, którzy tęsknili za barwnym światem Finna i Jake’a, wkrótce mogą powrócić do wyjątkowego uniwersum!

Mulan

DVD „Mulan” – recenzja

Na ten film czekałam od 1998 roku, kiedy to pojawiła się disneyowska wersja przygód chińskiej wojowniczki. To właśnie wtedy „Mulan” stała się moją ulubioną animowaną postacią. Jak wypadła filmowa adaptacja tej opowieści?

Power players042021

Bohaterskie zabawki na antenie Boomeranga!

9-letni Axel to bystry chłopiec, któremu nie są straszne misje specjalne. Okazuje się również, że jego zabawki to… równie dzielni wojownicy!

Nauczyciel nauka zdalna

Nauczyciel umilił przedszkolakom naukę zdalną

O pewnym wychowawcy przedszkolnym z USA coraz głośniej w Internecie. Pedagog wybrał się bowiem z komputerem do zoo i zabrał dzieciaki na wirtualną wycieczkę.

Tradycyjne wypieki maluch

Tradycyjne wielkanocne wypieki w wersji dla malucha

Wielkanoc to idealny czas, aby skosztować tradycyjnych potraw. Aromaty dochodzące z kuchni i piękne dekoracje sprawiają, że również najmłodsi mają ochotę spróbować świątecznego menu.

Prywatne przedszkole

Prywatne przedszkole

Ze względu na zbyt małą liczbą placówek publicznych, wielu rodziców decyduje się na skorzystanie z usług prywatnych przedszkoli. Wybór odpowiedniej placówki nie jest wbrew pozorom taki prosty.

Jak wygrac wiosenne przesilenie

Jak wygrać z wiosennym przesileniem

Wiatr, słońce, mróz, deszcz – podczas przedwiośnia nigdy nie wiemy, czym zaskoczy nas pogoda. Wpływa to nie tylko na nasze samopoczucie, ale i na kondycję psycho-fizyczną naszych pociech.

Mleczaki u dziecka

Mleczaki u dziecka

Utrata zębów mlecznych to ważny etap w życiu dziecka, który jest powodem stresu również u rodziców.

9latek za kierownica

9-latek za kierownicą

Za udostępnienie pojazdu dziecku przed sądem będzie odpowiadać matka z Dolnego Śląska, która zezwoliła, aby jej 9-letni potomek prowadził samochód osobowy.

Obrona atak kleszcza

Jak obronić się przed atakiem kleszcza?

Nieprzyjemnych konsekwencji ukłucia przez kleszcza może być wiele: od bólu głosy, wysokiej gorączki przez trwałe upośledzenie sprawności. Samo ukłucie jest co prawda bezbolesne, intruza często trudno zauważyć, o tyle skutki takiego ataku mogą być bardzo poważne. Jak się przed nim obronić?

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat