Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Sokoliki dania gotowe dzieci

Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci

Sokołów poszerza linię Sokoliki o kolejne produkty, które idealnie sprawdzą się w codziennym jadłospisie najmłodszych konsumentów.

Batoniki dobre wyniki

Batoniki na dobre wyniki

Czy też słyszycie już w oddali dźwięk szkolnego dzwonka? Tysiące dzieci czeka na powrót do prawdziwych, a nie wirtualnych ławek.

Warto korzystac pomoce dydaktyczne600

Dlaczego warto korzystać z pomocy dydaktycznych?

Jak powszechnie wiadomo niektóre zajęcia szkolne są przez uczniów lubiane bardziej, a inne nieco mniej. Warto jednak podkreślić, że nauka każdego przedmiotu może okazać się ciekawa i przyjemna, jeżeli tylko wykorzystamy do niej odpowiednie materiały edukacyjne.

Dzieci rodzice kradli zabawki

Dzieci z rodzicami kradły zabawki ze sklepu

Na 600 złotych strat wyceniono zabawki, które przywłaszczyła sobie pewna rodzina z Gdańska.

Zeszyty ekipa

Ekipa Friza powraca – zeszyty Ekipy

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, co oznacza przede wszystkim nową wyprawkę, która nie może wiać nudą! Na uczniów, a w szczególności fanów Ekipy Friza, ponownie czeka emocjonująca niespodzianka przygotowana przez YouTuberów specjalnie z okazji „Back to School”.

Lodowa uczta pozegnanie lata

Lodowa uczta na pożegnanie lata

Czym najlepiej osłodzić sobie koniec lata? Wciąż wysokie temperatury nie zachęcają do pieczenia ciast, dlatego lepiej przygotować efektowny deser z lodami Grześki, inspirowanymi kultowymi wafelkami.

Smartwatche dla dzieci

Smartwatche dla dzieci

Przed nami rozpoczęcie roku szkolnego. Na liście produktów z tzw. „wyprawki” coraz częściej pojawia się również smartwatch.

Bol brzucha dziecko objawy600

Ból brzucha u dziecka - nie bagatelizuj tych objawów bo mogą świadczyć o poważnej chorobie

Często słyszy się przysłowie, że paluszek i główka to szkolna wymówka. Dlaczego tak często bagatelizujemy objawy chorobowe, o których mówią nam nasze dzieci?

Wrzesien w nowej szkole

Wrzesień w nowej szkole

Nowy rok szkolny dla każdego ucznia niesie ze sobą pewną dawkę stresu. W tym roku ten stres potęguje długa rozłąka z klasą i nauczycielami, będąca wynikiem przeciągającej się pandemii i zdalnego systemu nauki.

Dziecko oddzielny plyn mycie naczyn

Dlaczego warto kupić dziecku oddzielny płyn do mycia naczyń?

Niektórzy rodzice mają opory przed myciem butelek, smoczków i dziecięcej zastawy w zwykłych płynach do mycia naczyń. Często zastanawiają się, czy dostatecznie dobrze wypłukali detergent z powierzchni i dziecko nie będzie miało kontaktu z zawartymi w nim substancjami.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat