Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Biedronki plac zabaw

Przez biedronki zamknęli plac zabaw

Uwaga na biedronki! Z powodu inwazji biedronki azjatyckiej w Katowicach nie można będzie korzystać przez jakiś czas z jednego z placów zabaw.

Koraliki aquabeads sposob nuda

KORALIKI AQUABEADS JAKO SPOSÓB NA NUDĘ!

Wszystkie dziewczynki uwielbiają zabawę w samodzielne projektowanie oraz późniejsze wykonywanie ciekawych ozdób. Koraliki wodne Aquabeads marki Epoch staną się ciekawym sposobem na zabicie nudy, szczególnie że ich łączenie stwarza wiele radości – jesteś ciekaw, jak powstają cudne dzieła Aquabeads? Wodne koraliki układa się wedle poszczególnych szablonów, a później łączy ze sobą przy użyciu wody – idealny w tym celu będzie spray!

Thermi zel pielegnacyjno lagodzacy

Thermi ŻEL PIELĘGNACYJNO-ŁAGODZĄCY

Żel Thermi to innowacyjny preparat o kompleksowym działaniu pielęgnacyjno-łagodzącym. Stosowany w pielęgnacji skóry poddanej nadmiernej ekspozycji na słońce i ciepło, skłonnej do podrażnień i odparzeń.

Bezbolesne usuwanie plastrow1

Bezbolesne usuwanie plastrów?

Nadchodzące lato i okres wakacyjny sprzyjają beztroskiej zabawie oraz wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Dzieci wrzesien

Co czeka dzieci we wrześniu?

Epidemia COVID-19 znacząco wpłynęła na sposób edukacji w naszym kraju. Dzieci i młodzież przez większość roku szkolnego uczyła się w systemie zdalnym lub hybrydowym, a pełny powrót do nauki stacjonarnej nastąpił dopiero pod koniec maja.

Bezpieczny powrot przedszkole

Bezpieczny powrót do przedszkola

Dla wielu rodziców decyzja o ponownym otwarciu przedszkoli była jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji w ostatnim czasie.

Swedzace oczy dzieci

Swędzące oczy u dzieci

Szacuje się, że już nawet 2/3 polskich dzieci ma objawy alergii. W przypadku najmłodszych dolegliwości są jeszcze bardziej dokuczliwe, ponieważ maluchy często nieświadomie dodatkowo je pogłębiają – np. poprzez pocieranie oczu lub drapanie podrażnionej skóry.

Przedszkolaki062021

Rozrabiaki powracają!

Bohaterowie „Totalnej Porażki” to grupa nastolatków, którzy biorą udział w animowanym show. Jacy byli w dzieciństwie?

Zdrowe dzieciece zeby

Zdrowe dziecięce zęby

Dbanie o zdrowe uzębienie jest bardzo ważne nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci.

Dzieci warzywa

Dzieci i… warzywa? To jest możliwe!

Jesteśmy tym co jemy. To powiedzenie jest kluczowe już (a może przede wszystkim) od najmłodszych lat. Dieta w życiu dziecka jest nieodzownym warunkiem prawidłowego, zdrowego rozwoju.

Strona 1 2 3 4 5355 Następna Ostatnia
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat