Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Nasze magiczne encanto

DVD „Nasze magiczne Encanto” – recenzja

Magia, kolorowy świat i latynoskie klimaty to coś z czym spotkamy się w tej niezwykłej animacji.

Jimjam092022

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na wrzesień 2022

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Wrzesień 2022

Dziecko rozpadlina

12-latka wpadła do skalnej rozpadliny. Wydobył ją tata

Nieostrożność w górach może wiele kosztować. Przekonała się o tym niedawno na własnej skórze pewna 12-latka.

Gdyby kozka nie skakala

Gdyby kózka nie skakała

Zeszyty, książki, piórniki, plecaki – każdy rodzic wie, co powinno znaleźć się w szkolnej wyprawce. Patrząc jednak na dane, według których w minionym roku szkolnym wydarzyło się 22 tysiące wypadków w placówkach oświatowych, warto do listy wyprawkowej dorzucić polisę ubezpieczeniową NNW dla dziecka.

Miotacz ognia dzieci

Miotacz ognia w rękach dzieci - dobry pomysł?

Pewien młody tata pokazał na Twitterze, jak jego dzieci bawią się miotaczem ognia. Podpadł tym sporej liczbie Internautów.

Pracowity 13latek

Hit Internetu: pracowity 13-latek

Coraz więcej Internautów podziwia postawę nastolatka, który pod jednym ze sklepów w Gnieźnie, sprzedaje przetwory z owoców. Zdjęcie chłopca robi furorę.

5raczki smycz

Pięcioraczki na smyczy - dobry pomysł?

Ponad trzy miliony wyświetleń ma instagramowy filmik, na którym pewien ojciec piątki dzieci z USA spaceruje ze swoimi pociechami, trzymając je na smyczy.

Wybrac przedszkole rozwoj

Jak wybrać przedszkole, aby wspierało przyszły rozwój dziecka?

Według badań aż 85% mózgu dziecka rozwija się w pierwszych pięciu latach życia, czyli między innymi w okresie przedszkolnym. To właśnie na tym etapie tworzą się podstawy do nauki, funkcjonowania w społeczeństwie, pojawia się również chęć odkrywania świata.

Przygotuj sie do szkoly

Przygotuj się do szkoły

Wakacje trwają w najlepsze więc niewielu uczniów myśli o powrocie do klas. Ich rodzice jednak zaczynają kompletować szkolną wyprawkę. Sieć Biedronka oferuje szeroki wybór różnego rodzaju produktów szkolnych w doskonałych cenach, które trafią w gust każdego ucznia. Pełna niskich cen oferta „Szkoła czas start” obowiązuje aż do 1 września.

Czysciochowe zabawy4

Nowa książeczka z serii „Czyściochowe zabawy”

„Rossnę z dobrymi nawykami – zdrowa skóra”– to czwarta część akcji z kreatywnymi książeczkami z bohaterami Czyściochowa. Jej celem jest wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych wśród najmłodszych i edukowanie poprzez zabawę.

Strona 1 2 3 4 5402 Następna Ostatnia
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat