Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Total dramarama

Przedszkolne dramy w nowym sezonie „Totalna Porażka: Przedszkolaki”

13 września na kanale Cartoon Network odbędzie się premiera 2. sezonu kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki”.

200szkol przedszkoli zamkniecie

Aż 200 szkół i przedszkoli do zamknięcia

Na wniosek samorządów 200 szkół 1 września nie wznowiło swojej działalności edukacyjnej. Jednym z głównych powodów - oszczędności.

Nowe lego city

LEGO® City Stuntz

Na arenie LEGO® City pojawiły się rewelacyjne motocykle, które wznoszą zabawę na wyższy poziom emocji i tworzą oryginalne wątki fabularne ekipy kaskaderów w zestawie LEGO® City Stuntz.

Dzieci wracaja do szkol

Dzieci wracają do szkół

W całej Unii Europejskiej tylko na Litwie, Łotwie i w Rumunii piesi mają większą szansę zginąć na drodze niż w Polsce. Do ponad połowy wypadków z udziałem przechodniów dochodzi w naszym kraju na pasach.

Muzyk ogrodnik detektyw

Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą!

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role!

Powrot do szkoly lunchbox

Powrót do szkoły – co zapakować do lunchboxa?

Nowy tornister, niezapisane jeszcze zeszyty i wizja spotkania z kolegami z klasy – to wywołuje u uczniów dużą ekscytację. Jednak powrót do szkolnych ławek wiąże się też z małymi wyzwaniami dnia codziennego.

8zachowan powrot szkola

Powrót do szkoły – 8 zachowań dziecka, które powinny zaniepokoić rodziców

Pierwszy dzwonek usłyszany na żywo w szkolnych murach – co oznacza to dla dzieci? Dla wielu z nich to radość ze spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, wspólne spędzanie przerw, zabawy na szkolnym podwórku.

Idealne drugie sniadanie dziecko

Odpowiednie odżywianie dzieci i młodzieży

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta u dzieci i młodzieży jest niezwykle ważna dla ich prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego jak i intelektualnego.

Zdrowy start rok szkolny

Jak zapewnić dziecku zdrowy start roku szkolnego

Wraz z początkiem września uczniowie wracają do szkolnych ławek. Dla rodziców to czas, by pomyśleć o najważniejszych rzeczach, które ułatwią dzieciom powrót do nauki.

Dodatkowa oferta artykulow szkolno biurowych

Netto z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych last minute

Już w tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Początek września to ostatni moment na skompletowanie niezbędnego wyposażenia szkolnego.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat