Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Polskie dzieci bezpieczniejsze droga

Polskie dzieci bezpieczniejsze na drogach

Kolejny rok działalności programu Hello ICE upływa pod znakiem bezpieczeństwa. Organizator akcji, firma Budimex, zamyka tegoroczny cykl spotkań w szkołach, inwestycji w infrastrukturę w okolicach placówek edukacyjnych oraz zbierania informacji o niebezpiecznych punktach na mapie.

Petarda okno dziecko

Petarda wpadła przez okno i zraniła dziecko

Policja poszukuje osób, które tak niefortunnie odpalały fajerwerki w wielkopolskim Turku, że przyczyniły się do obrażeń pewnego niemowlęcia i dwóch osób dorosłych.

12produktow alergia

Dwanaście produktów spożywczych, wywołujących alergię pokarmową

Coraz częściej ma się do czynienia z alergią pokarmową na różnego rodzaju produkty spożywcze. Nie ma się czemu dziwić - zdecydowana większość z nich jest wysoce przetworzona.

Muzeum oburzone zachowaniem dzieci600

Muzeum oburzone zachowaniem dzieci

Pracownicy Muzeum Narodowego w Szczecinie pożalili się w Internecie, że plansze muzealne z wystawy plenerowej zostały wykorzystane przez dzieci jako… sanki.

Aktywnosc fizyczna dziecka zima600

Jak dbać o aktywność fizyczną dziecka zimą?

Zima to trudny okres w roku. Przy odrobinie szczęścia obdaruje nas śniegiem i mrozem, tworząc idealną okazję do wybrania się na sanki czy narty.

Bozonarodzeniowe tradycje

Bożonarodzeniowa tradycja z lekkim twistem

Jak Święta Bożego Narodzenia to tradycja – światełka, choinka, rodzinne spotkania i smaki oraz aromaty, których nie sposób pomylić z niczym innym.

Bajkowe polaczenie precelki

Bajkowe połączenie

Uwaga, uwaga! Święty Mikołaj i cały zastęp Elfów wyruszyli na poszukiwania. Z piernikowej chatki zaginęły świąteczne precelki. I to nie o odszukanie złodziejaszka tu chodzi, a o to, by precelki mogły dotrzeć do każdego jeszcze przed Świętami.

Inscenizacja holokaust

Inscenizacja Holokaustu dla 8-latków

Pewna bibliotekarka z USA zorganizowała uczniom trzeciej klasy szkoły podstawowej zajęcia z odgrywaniem scen związanych z Holokaustem. Nie ominą ją konsekwencje.

Kraina smokow600

DVD „Kraina smoków”- recenzja

Kogo nie fascynują smoki? Jeszcze więcej ekscytacji przyniesie opowieść o tych magicznych istotach, ich krainie i ludziach. Przekonajcie się sami, jak niezwykłe przygody mogą wyniknąć z takiego połączenia.

Podali dzieciom nie ta szczepionke

Podali dzieciom nie tę szczepionkę, co trzeba

W jednym z niemieckich punktów szczepień doszło do medycznej pomyłki. Kilkorgu dzieciom, zamiast szczepionki Pfizera, wstrzyknięto preparat firmy Moderna.

body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat