Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Muzyk ogrodnik detektyw

Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą!

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role!

Powrot do szkoly lunchbox

Powrót do szkoły – co zapakować do lunchboxa?

Nowy tornister, niezapisane jeszcze zeszyty i wizja spotkania z kolegami z klasy – to wywołuje u uczniów dużą ekscytację. Jednak powrót do szkolnych ławek wiąże się też z małymi wyzwaniami dnia codziennego.

8zachowan powrot szkola

Powrót do szkoły – 8 zachowań dziecka, które powinny zaniepokoić rodziców

Pierwszy dzwonek usłyszany na żywo w szkolnych murach – co oznacza to dla dzieci? Dla wielu z nich to radość ze spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, wspólne spędzanie przerw, zabawy na szkolnym podwórku.

Idealne drugie sniadanie dziecko

Odpowiednie odżywianie dzieci i młodzieży

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta u dzieci i młodzieży jest niezwykle ważna dla ich prawidłowego rozwoju zarówno fizycznego jak i intelektualnego.

Zdrowy start rok szkolny

Jak zapewnić dziecku zdrowy start roku szkolnego

Wraz z początkiem września uczniowie wracają do szkolnych ławek. Dla rodziców to czas, by pomyśleć o najważniejszych rzeczach, które ułatwią dzieciom powrót do nauki.

Dodatkowa oferta artykulow szkolno biurowych

Netto z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych last minute

Już w tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Początek września to ostatni moment na skompletowanie niezbędnego wyposażenia szkolnego.

Sokoliki dania gotowe dzieci

Sokoliki – Dania Gotowe dla dzieci

Sokołów poszerza linię Sokoliki o kolejne produkty, które idealnie sprawdzą się w codziennym jadłospisie najmłodszych konsumentów.

Batoniki dobre wyniki

Batoniki na dobre wyniki

Czy też słyszycie już w oddali dźwięk szkolnego dzwonka? Tysiące dzieci czeka na powrót do prawdziwych, a nie wirtualnych ławek.

Warto korzystac pomoce dydaktyczne600

Dlaczego warto korzystać z pomocy dydaktycznych?

Jak powszechnie wiadomo niektóre zajęcia szkolne są przez uczniów lubiane bardziej, a inne nieco mniej. Warto jednak podkreślić, że nauka każdego przedmiotu może okazać się ciekawa i przyjemna, jeżeli tylko wykorzystamy do niej odpowiednie materiały edukacyjne.

Dzieci rodzice kradli zabawki

Dzieci z rodzicami kradły zabawki ze sklepu

Na 600 złotych strat wyceniono zabawki, które przywłaszczyła sobie pewna rodzina z Gdańska.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat