Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Odpowiednie lozko dzieciece

Jakie wybrać odpowiednie łóżko dziecięce?

Wybór łóżka dla dzieci to jedna z ważniejszych decyzji podczas urządzania pokoju dziecięcego. Jest to element niezbędny. Musi ono być zarówno wygodne, funkcjonalne, jak i bezpieczne. W ofercie wielu sklepów meblowych znajdziemy różne modele wykonane z drewna, czy metalu.

Dziecko poparzone waz ogrodowy

Dziecko poparzone wodą z węża ogrodowego

Mama 9-miesięcznego Nicolasa z USA apeluje do rodziców, aby sprawdzali jak gorąca jest woda w wężu ogrodowym, zanim poleją nią dla zabawy swoje pociechy.

Tomek przyjaciele052022

Jeszcze więcej przygód lokomotyw!

Boomerang zaprasza na premierę nieemitowanych wcześniej epizodów serialu „Tomek i przyjaciele”. Najmłodsi widzowie poznali już nowe przyjaciółki głównego bohatera, takie jak Kamcia czy Sandra.

Krok za krokiem idzie lato

Krok za krokiem idzie lato!

Dziecięce buciki potrafią być przepiękne. Ale w przypadku maluchów look to naprawdę sprawa drugorzędna. Niezwykle istotne są oczywiście wygoda i bezpieczeństwo. Na szczęście na rynku są producenci, którzy potrafią to doskonale połączyć. Oto wybrane letnie propozycje z kolekcji marek Ipanema i Rider.

Zabrali dziecku psa

Zabrali dziecku psa, bo oszukiwało w szkole

Pewna dziewczynka, aby uzyskać dobrą ocenę w szkole, skorzystała z pracy pisemnej swojej koleżanki. Aby ją ukarać, rodzice oddali jej psa sąsiadom.

Jimjam072022

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE POLSAT JimJam na lipiec 2022

ZAPOWIEDZI PROGRAMOWE | POLSAT JimJam | Lipiec 2022

11latka traktor dach

11-latka wjechała traktorem na dach budynku

Pewna bardzo młoda Austriaczka prowadząc traktor pomyliła sprzęgło z hamulcem. Skutek? Poważne uszkodzenia dachu jednego z budynków.

12latek napadl stacja benzynowa

12-latek napadł na stację benzynową

Kilka tysięcy dolarów padło łupem młodego chłopaka z bronią, który pojawił się tydzień temu na jednej z amerykańskich stacji paliw. Złapała go policja.

Budowanie bezpiecznych relacji rowiesnik

Jak uczyć dziecko budowania bezpiecznych relacji z rówieśnikami?

Kontakty dziecka z rówieśnikami odgrywają ważną rolę w jego rozwoju emocjonalnym, pomagają rozwiązywać problemy, a także uczyć funkcjonowania w społeczeństwie. Już w życiu wczesnoszkolnym dziecko poznaje pierwszych przyjaciół i buduje więzi z osobami spoza rodziny.

Wiosenne przekaski dla dzieci

Wiosenne przekąski dla dzieci

Późna wiosna to bogactwo owoców i warzyw, ogrom przeciwutleniaczy i substancji chroniących nas przed negatywnym działaniem promieni słonecznych oraz dających nam zdrowie i siły po skromnych w takie składniki miesiącach.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat