Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Craig znad potoku062022

Wakacyjny maraton i premiera 4. sezonu „Craig znad Potoku”

Od czerwca br. Cartoon Network kontynuuje emisję serialu „Craig znad Potoku”. Wycieczki, poznawanie nowych postaci, magiczne wydarzenia – jedynym ograniczeniem są kontury mapy miasteczka Herkleton!

Twoje dziecko nudzi wakacje

Twoje dziecko nudzi się w wakacje?

Obecnie często można usłyszeć, że dzieci nie potrafią się już bawić tak, jak za dawnych lat. Sentymentalnie podchodzimy do naszego własnego dzieciństwa i uważamy je za najlepsze, podczas gdy to wypełnione elektroniką i nowymi technologiami zdaje się mniej ciekawe i wartościowe.

Grala przechodnie warcaby

Grała z przechodniami w warcaby, by wspomóc ukraińską armię

Pewna 10-latka zapraszała kijowskich przechodniów do zagrania partyjki popularnej gry w zamian za dowolny datek. Zarobione środki przekazała na ukraińskie wojsko.

Start przygotowan szkola

Start przygotowań do szkoły

Choć do końca wakacji został miesiąc, lepiej nie czekać na pierwszy dzwonek i już teraz pomyśleć o najważniejszych produktach do szkoły. W końcu odpowiednia i kompletna wyprawka to idealny start na drodze po marzenia i sukcesy.

Jak przygotowac dziecko do przedszkola

Jak przygotować dziecko do przedszkola?

Już wkrótce prawie 1,5 mln dzieci w Polsce przekroczy przedszkolne progi [1]. W przypadku 3-latków, które pójdą do przedszkola po raz pierwszy, będzie to wydarzenie ważne dla wszystkich członków rodziny, jednak często niełatwe.

Smak dziecinsta wege

Ulubione smaki z dzieciństwa w wersji roślinnej

Smaki wyniesione z domu pamiętamy przez całe życie. Nic więc dziwnego, że często wracamy do nich w dorosłości i odtwarzamy w formie tradycyjnej lub w swoim własnym stylu. Ulubione potrawy możemy kosztować również w wersji roślinnej. Wystarczy wiedzieć jak odpowiednio je przyrządzić!

Wodne zabawy dom

Te wodne zabawy możesz zaproponować swojemu dziecku

Lato w pełni. Nie da się ukryć, że w tym roku gorąca aura szczególnie daje o sobie znać, czego najlepszym dowodem są niemalże rekordowe temperatury osiągające w wielu miejscach prawie 40 stopni Celsjusza.

Dziecko na smyczy

Dziecko na smyczy w parku rozrywki

Pewna mama przyznała się internautom do tego, że podczas wizyty w parku rozrywki prowadziła swoje dziecko na smyczy. Dzięki temu jej pociecha się nie zgubiła.

Nowosc emoji

Elgydium z linią produktów do higieny jamy ustnej dla dzieci Emoji

Kolorowe i wesołe buźki Emoji na dobre weszły do naszej codzienności. Te małe symbole świetnie oddają emocje i wprowadzają luźniejszą atmosferę w wiadomościach, w świecie dorosłych.

Polska policjantka egipt plaza

Polska policjantka uratowała w Egipcie 2-letnie dziecko

Przebywająca na urlopie w Egipcie polska policjantka udzieliła pomocy dziewczynce, która zakrztusiła się gumą. Dzięki reanimacji 2-latka doszła w końcu do siebie.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat