Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Szczepienie-dzieci-bez-zgody

Mimo sprzeciwu rodzica, dziecko może się zaszczepić

Włoski sąd wydał pewnemu 15-latkowi oficjalne zezwolenie na szczepienie przeciw Covid-19. Przeciwny immunizacji był ojciec chłopca.

Hulaj dobro

HULAJ DOBRO w zasięgu… nogi!

To, że HULAJnogi elektryczne są obecnie w modzie, wiemy wszyscy. Na każdym kroku można spotkać te superszybkie jednoślady. Dlaczego DOBRO? Sprzęty te są przyjazne naszej planecie, a także… nam samym!

Powrot szkola powrot alergia

Powrót do szkoły, powrót alergii?

Powroty do szkół zarówno wśród uczniów, jak i rodziców wywołują dużo emocji. Początek roku to czas kompletowania szkolnych wyprawek, prasowania białych koszul, ale to także moment pojawienia się obaw u rodziców dzieci zmagających się z alergią.

Total dramarama

Przedszkolne dramy w nowym sezonie „Totalna Porażka: Przedszkolaki”

13 września na kanale Cartoon Network odbędzie się premiera 2. sezonu kreskówki „Totalna Porażka: Przedszkolaki”.

200szkol przedszkoli zamkniecie

Aż 200 szkół i przedszkoli do zamknięcia

Na wniosek samorządów 200 szkół 1 września nie wznowiło swojej działalności edukacyjnej. Jednym z głównych powodów - oszczędności.

Nowe lego city

LEGO® City Stuntz

Na arenie LEGO® City pojawiły się rewelacyjne motocykle, które wznoszą zabawę na wyższy poziom emocji i tworzą oryginalne wątki fabularne ekipy kaskaderów w zestawie LEGO® City Stuntz.

Dzieci wracaja do szkol

Dzieci wracają do szkół

W całej Unii Europejskiej tylko na Litwie, Łotwie i w Rumunii piesi mają większą szansę zginąć na drodze niż w Polsce. Do ponad połowy wypadków z udziałem przechodniów dochodzi w naszym kraju na pasach.

Muzyk ogrodnik detektyw

Muzyk, ogrodnik, detektyw – Tom i Jerry mogą być kim chcą!

6 września br. Boomerang zaprasza na kolejne odcinki serialu i filmy pełnometrażowe o legendarnych bohaterach. W nadchodzących perypetiach Tom i Jerry wcielają się w różne role!

Powrot do szkoly lunchbox

Powrót do szkoły – co zapakować do lunchboxa?

Nowy tornister, niezapisane jeszcze zeszyty i wizja spotkania z kolegami z klasy – to wywołuje u uczniów dużą ekscytację. Jednak powrót do szkolnych ławek wiąże się też z małymi wyzwaniami dnia codziennego.

8zachowan powrot szkola

Powrót do szkoły – 8 zachowań dziecka, które powinny zaniepokoić rodziców

Pierwszy dzwonek usłyszany na żywo w szkolnych murach – co oznacza to dla dzieci? Dla wielu z nich to radość ze spotkania z kolegami i koleżankami z klasy, wspólne spędzanie przerw, zabawy na szkolnym podwórku.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat