Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przed ciążą

KategoriaPrzydatne informacje jak przygotować się do ciąży.
Plodnosc-kiedy-do-specjalisty

Płodność: kiedy do specjalisty?

Dziecko? Tak, chcemy – ale nam nie wychodzi. Co możemy zrobić, aby zwiększyć szanse na zostanie rodzicami?

Kod plodnosci

"KOD PŁODNOŚCI" EWA KEMPISTY-JEZNACH ,IRENEUSZ MAREK SALATA

Dwoje znakomitych specjalistów – dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach (lekarz medycyny męskiej i ogólnej, internista) i dr n. med. Ireneusz Marek Salata (specjalista endokrynolog i ginekolog-położnik, androlog kliniczny) – o problemach z męską płodnością.

To warto zrobic planujac ciaze

To warto zrobić planując ciążę

Aby odpowiednio przygotować się do ciąży, warto podjąć szereg działań i aktywności, które pomogą kobiecemu organizmowi nastawić się na zmiany, które go czekają.

Nieplodnosc meska rzecz

Niepłodność to także męska rzecz

Niepłodność dotyka pary – nie tylko kobiety, a diagnostyka mężczyzn, w tym badanie nasienia, to wciąż temat niedoceniany w staraniach o potomstwo.

Wynalazek sztuczna macica

Wynalazek przyszłości: dziecko ze sztucznej macicy

Pewien biolog molekularny przedstawił pomysł wynalazku, który mógłby pomóc bezpłodnym parom. Wynalazek ten to: sztuczny inkubator.

Ciaza pozamaciczna wiedziec

Ciąża pozamaciczna – wszystko, co powinnaś o niej wiedzieć

Ciąża pozamaciczna stanowi zagrożenie życia ciężarnej kobiety, a ponadto w pierwszych tygodniach może nie dawać niepokojących objawów. Dowiedz się więcej, aby wiedzieć, kiedy skonsultować się z lekarzem.

Antykoncepcja ciaza

Czy po antykoncepcji trudniej zajść w ciążę?

Jak wiadomo, tabletki antykoncepcyjne nie służą zdrowiu kobiety. Jednak jak wpływają na możliwość zajścia w ciążę? Dowiedz się więcej.

Przerwane oczekiwanie

Przerwane oczekiwanie

Zazwyczaj ciąża oraz narodziny dziecka są dla kobiety oraz jej bliskich, wyjątkowym wydarzeniem. Prawidłowy jej przebieg dostarcza wiele radości już na etapie samego oczekiwania przyjścia na świat noworodka.

Ciaza po aborcji

Czy po aborcji można zajść w ciążę?

W wyniku m.in. wielu kampanii społecznych i religii, mającej duże wpływy, aborcja w Polsce jest tematem tabu. Nie da się ukryć, że wiele kobiet dokonuje przerwania ciąży po cichu, choćby za granicą.

Przetrwac dzen matki

Jak przetrwać dzień matki, kiedy masz problemy z zajściem w ciążę lub straciłaś dziecko?

Dzień Matki może wywołać w nas różnego rodzaju emocje, które wcale nie są łatwe. Jeśli masz trudności z zajściem w ciążę lub doświadczyłaś poronienia, dzień skupiony wokół macierzyństwa może być dla Ciebie bardzo trudny.

Strona 1 2 3 4 512 Następna Ostatnia
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat