Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przed ciążą

KategoriaPrzydatne informacje jak przygotować się do ciąży.
Smog plodnosc

Nie możesz zajść w ciążę? Winny może być twój układ odpornościowy

W Polsce ok. 1,5 miliona par zmaga się z niepłodnością – szacuje Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Jedną z mniej znanych przyczyn, a coraz częściej diagnozowanych, są zaburzenia immunologiczne.

Otylosc zaburzenie plodnosci

Otyłość a zaburzenia płodności

Otyłość nazywana epidemią XXI wieku dotyka miliony ludzi na całym świecie. Jak pokazują kolejne badania, wpływa ona znacząco również na płodność.

Brzuszek ciążowy

Kiedy nadchodzi czas na dziecko?

Kiedy przychodzi najlepszy, właściwy czas na urodzenie dziecka? Z punktu widzenia biologii, optymalny wiek to mniej więcej dwadzieścia lat.

Invimed budynek

In vitro z dofinansowaniem dla poznanian

Od sierpnia w klinice leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu rozpoczną się kwalifikacje do miejskiego programu dopłat do in vitro.

Hormony starania o dziecko

Kofeina szkodzi płodności?

Nadmiar kofeiny może mieć wpływ na… płodność. Zanim więc sięgniesz po trzeci dziś kubek kawy lub napój energetyczny warto się zastanowić.

Wakacje bezplatne badania nasienia

Mężczyźni zmagają się ze zbyt niską liczbą plemników

Liczba plemników u blisko co trzeciego mężczyzny przebadanego w ramach zeszłorocznej kampanii „Płodny Polak” była poniżej normy przyjętej przez WHO.

50 darmowych wizyt nasienia

Bezpłatne inseminacje dla 120 par

12 czerwca 2017 r. klinika leczenia niepłodności InviMed w Warszawie rozpoczyna kwalifikacje do inseminacji w ramach badań klinicznych nad nowym lekiem zwiększającym skuteczność zabiegu.

Roslina plodnosc

Jak przygotować się do starań o dziecko?

Zanim zaczniemy starać się o dziecko, należy zadbać o własny organizm – przekonują ginekolodzy. Powód?

Zanim zajdziesz w ciaze

Zanim zajdziesz w ciążę...

Podjęliście z ukochanym decyzję o dziecku. Kochacie się, macie odpowiednią sytuację życiową- czujecie, że jesteście już gotowi. Gratulacje!

Probówka

Lekarz używał własnego nasienia przy zabiegach in vitro

Kierownik kliniki in vitro z Holandii oszukiwał pacjentki i przekazywał własne nasienie do zabiegów sztucznego zapłodnienia.

Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat