Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Miedzy nami misiaczkami

Małe misie, a tak wielkie przygody!

Premiera „Między nami, misiaczkami” w Cartoon Network

Hedrin wszawica

Hedrin® sprawdzony sposób zwalczania wszawicy

XXI wiek, a wszy wciąż mają się świetnie.

Oryginalne zadanie

Oryginalne zadanie dla dzieci. Szczerość uczniów

Pewna amerykańska nauczycielka zapytała uczniów, jaką jedną rzecz w niej zmieniliby. Niektóre odpowiedzi były naprawdę zaskakujące.

Czekoladowa wielkanoc600

Czekoladowa Wielkanoc z E.Wedel

Z okazji świąt wielkanocnych marka E.Wedel po raz kolejny przygotowała wyjątkowe portfolio limitowanych słodkości. Miłośnicy oryginalnej wedlowskiej czekolady znajdą w nim zarówno nowości produktowe, jak i kultowe słodycze w wiosennych opakowaniach. Dzięki uroczej szacie graficznej propozycje ze świątecznej oferty E.Wedel sprawdzą się doskonale jako prezent, posłużą do dekoracji świątecznego stołu, a kupione dla siebie dostarczą wyjątkowej przyjemności smaku.

Dania sokoliki rodzina

Dania z Sokolikami dla całej rodziny

Wiosna daje mnóstwo możliwości przygotowania zdrowych, pysznych i kolorowych dań. Łącząc produkty bogate w wartościowe białko z pełnymi witamin i składników mineralnych warzywami, przyrządzimy potrawy idealne dla całej rodziny.

Czysciochowe zabawy

Rossnę z dobrymi nawykami – czyste i zdrowe zęby

Czyste i zdrowe zęby – pod tym hasłem Rossmann zrealizuje trzecią odsłonę akcji z kreatywnymi książeczkami z bohaterami Czyściochowa. Wszystko po to, by wyrabiać odpowiednie nawyki higieniczne wśród najmłodszych i edukować poprzez zabawę.

Kupila dzieciom 500jajek

Kupiła dzieciom ponad 500 jajek-niespodzianek

Pewna mama z USA nabyła dla dziesiątki swoich dzieci 554 jajka-niespodzianki. Chce urządzić im w Wielkanoc zabawę w szukanie jajek w ogrodzie.

Higiena jamy ustnej dzieci

Jak dbać o higienę jamy ustnej u dzieci?

Poprawnie prowadzona higiena jamy ustnej to nawyk gwarantujący zdrowy i piękny uśmiech. Zdarza się, że rodzice zastanawiają się w jaki sposób nauczyć maluchy odpowiedniej rutyny oraz nie są pewni, które produkty dedykowane pielęgnacji zębów są niezbędne na różnych etapach rozwoju dziecka.

Bing opowiesci o zwiarzatkach

„Bing i opowieści o zwierzątkach” w Multikinie

Pamiętacie wesołego króliczka Binga? Bohater serii animacji, która skradła serca młodych widzów powraca na ekrany kin Multikina.

Jak uczyc dziecko ekoempatii

Jak uczyć dziecko ekoempatii?

Nauka zachowań ekologicznych nie powinna być tylko modą, a przede wszystkim przejawem troski o przyszłość naszej planety i najmłodszych pokoleń.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat