Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Bojka nauczyciel uczen flaga

Bójka nauczyciela z uczniem. Poszło o flagę

Panowanie nad emocjami to trudna sztuka. Problem z tym mają nie tylko dzieci i młodzież, ale i mnóstwo dorosłych. Także tych pracujących w szkole.

Zachec dziecko jedzenie kasz

Jak zachęcić dziecko do jedzenia kasz?

Poznaj sprawdzone sposoby specjalistki ds. żywienia!

Starmax silownia dzieci730

STARMAX - producent siłowni dla dzieci, karuzeli, trampolin

Aktywność fizyczna odgrywa kluczową rolę w życiu każdego dziecka. To nie tylko sposób na utrzymanie dobrej kondycji, ale także doskonała okazja do rozwijania umiejętności społecznych, kreatywności i wyobraźni. Właśnie dlatego firma STARMAX, jako producent różnorodnych urządzeń rekreacyjnych dla dzieci, skupia się na tworzeniu wyjątkowych rozwiązań, które zapewniają rozrywkę, bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych.

Gry planszowe dla 3latka

Gry planszowe dla 3-latka. Jakie wybrać?

Gry planszowe to świetny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Pozwalają one na wspólne zabawy, naukę i rozwój. Jednak wybór odpowiedniej gry dla 3-latka może być trudny. W końcu dzieci w tym wieku mają jeszcze krótki czas koncentracji i mogą szybko się nudzić. Jak wybrać planszówkę dla trzylatka?

Patent dziecko sklep

Patent rodziców, by nie zgubić dziecka w sklepie

Rodzice rocznego Nelio podzielili się niedawno z internautami swoim sposobem na to, aby nie tracić z oczu swojego potomka. Pomaga im w tym pewien delikatny przedmiot.

Neneh gwiazda baletu

„Neneh: gwiazda baletu” – recenzja

Film "Neneh: gwiazda baletu" to poruszająca opowieść o 12-latce, która nie tylko nie boi się konfrontacji z gwiazdami świata baletu, ale również staje do walki, wykorzystując swoją wielką odwagę i głęboką miłość do tańca.

Przedszkolak dresy

W 2022 roku co czwarty przedszkolak nosił spodnie dresowe od Lidl Polska

Dni stają się coraz krótsze, a na termometrach odnotowujemy niższe temperatury, chodniki i ulice pokrywa warstwa liści – po gorącym lecie nadeszła jesień.

Rodzic zostawil 8latka pod zamknieta szkola

Będą budować podziemne szkoły

Mer ukraińskiego Charkowa zapowiedział niedawno budowę pierwszej podziemnej szkoły, mającej zapewnić bezpieczeństwo edukacji osobistej ukraińskim uczniom.

10latek maszyna budowlana

10-latek za kierownicą maszyny budowlanej

Pewien bardzo młody miłośnik pojazdów z USA przywłaszczył sobie z budowy maszynę budowlaną i taranował nią samochody. Sprawą zajęła się policja.

Swiadomosc rodzic edukacja

Jak rosnąca świadomość rodziców wpływa na ewolucję metod edukacji na świecie?

Pruski system edukacji, stworzony na początku XIX w., to wciąż jeden z popularniejszych systemów stosowanych w Europie, również w Polsce.

Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat