Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Madrosc matki natury

Mądrość Matki Natury dla przyszłych i obecnych mam

Matka natura, tak jak i YOPE wie, co dobre dla jej dzieci. Linia pielęgnacyjna MAMA CICA powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet w ciąży i mam niemowlaków.

Mamy superbohaterki600

Mamy Superbohaterki

To Ona zawsze jest przy Tobie. Gdy byłaś mała zawoziła do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Zostawała z Tobą w domu, gdy bolał Cię brzuch lub po prostu chciałaś odpocząć. I choć wkurzało Cię, że zawsze wcina się w rozmowę z Twoimi znajomymi, wszystkie koleżanki zazdrościły Ci takiej relacji. Nie potrafi się długo złościć, nawet gdy dokonujesz wyborów wbrew jej sugestiom.

Wlosy nadejscie wiosny600

Twoje włosy gotowe na nadejście wiosny!

Można powiedzieć, że zima już za nami. Każdy z utęsknieniem wypatruje ciepłych wiosennych dni. Po trudnych, zimowych warunkach atmosferycznych nasze włosy wymagają silnej regeneracji. W przywróceniu pasmom blasku, miękkości i pięknego wyglądu kluczowa może okazać się odpowiednia pielęgnacja.

Egzotyczna pielegnacja600

Egzotyczna pielęgnacja dla skóry i włosów

Mango to egzotyczny owoc, który jest coraz bardziej dostępny w naszych kraju. Kojarzymy go ze słodyczą i pięknym zapachem, jednak poza tymi walorami ma on pozytywny wpływ na nasze włosy i skórę!

Spac czuc sie doskonale600

Jak spać by czuć się doskonale każdego ranka

W pogoni za dobrym samopoczuciem często skupiamy się mocno na aktywności fizycznej, diecie czy nawet suplementacji zapominając o śnie, który jest bardzo ważny dla regeneracji naszego organizmu i jego prawidłowego funkcjonowania. W artykule Emma – The Sleep Company podpowiada, co należy wziąć pod uwagę, by zadbać o jego jakość i odpowiedni komfort.

Pierwsze objawy ciazy2023

Pierwsze objawy ciąży

Nie u każdej kobiety występują te same objawy ciąży. Jest to bardzo indywidualna kwestia. Warto jednak mieć wiedzę, jakie są typowe symptomy stanu błogosławionego.

Zoperowali mozg dziecka brzuch matki

Zoperowali mózg dziecku w brzuchu matki

W jednym z amerykańskich szpitali przeprowadzono niedawno nowatorską operację. Pacjentem było dziecko znajdujące się w łonie matki.

Ciaza-uklad-moczowy

Wskazówki dla kobiet w ciąży dotyczące zdrowia układu moczowego

Każda kobieta w ciąży powinna skupić się na utrzymaniu zdrowia swojego układu moczowego, ponieważ zmiany hormonalne i anatomiczne zachodzące w organizmie mogą sprzyjać infekcjom i innym problemom układu moczowego. Przyszłe mamy powinny zwrócić uwagę na kilka kwestii, które pozwolą im cieszyć się zdrową i bezpieczną ciążą.

Zel nawilzajacy cialo

Żel nawilżający do ciała – radość codziennej pielęgnacji

Poranny pobudzający prysznic i wieczorny pielęgnacyjny rytuał, a czasem odświeżająca szybka kąpiel w środku dnia. Ta, której tak bardzo potrzeba, by zregenerować ciało i zrelaksować umysł.

Remiza strazacka

Poród w remizie strażackiej

Pod koniec lutego w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w żywieckiej Milówce na świat przyszedł noworodek.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat