Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Ksiądz odebrał poród. Na świat przyszły bliźniaki

Artykuł

Kilka tygodni temu pewien kapłan w USA pomógł pojawić się na świecie dzieciom bezdomnej kobiety. Ciężarna zaczęła bowiem rodzić koło kościoła.

Ksiadz odebral porod
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się wiadomość o niecodziennym zdarzeniu, do jakiego doszło jakiś czas temu w mieście Yakima w stanie Waszyngton, niedaleko katedry świętego Pawła. Udający się do sklepu po pączki wikary, usłyszał w pewnym momencie wołanie o pomoc. Okazało się wtedy, że przebywająca w pobliżu obiektu sakralnego będąca w zaawansowanej ciąży kobieta krwawi i zaczyna rodzić. Ksiądz Mariscal wybrał numer ratunkowy i poinformował operatora o tym, że jest świadkiem porodu. Postępując zgodnie ze wskazówkami słyszanymi w telefonie, kapłan odebrał poród dwójki dzieci. Rodząca ciężarna była bowiem w bliźniaczej ciąży. Nie było to takie łatwe, dlatego że drugiego z chłopców trzeba było wyciągać z worka owodniowego, który kapłan musiał rozerwać rękami. Gdy duchowny wydobył z błony owo niemowlę, okazało się, że noworodek nie oddycha. Na szczęście po ułożeniu noworodka na boku i poklepaniu go po plecach, malec zaczął prawidłowo oddychać. Po porodzie matka i jej potomstwo zostali zabrani do szpitala. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat