Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Urodzila dziecko kosciol

Urodziła dziecko tuż przy kościele

Pewna ciężarna mieszkanka Wielkopolski wydała na świat swojego potomka przy murze kościelnym. Nie zdążyła bowiem dotrzeć na czas porodu do szpitala.

Standardy opieki okoloporodowej

Standardy opieki okołoporodowej

Czym są standardy opieki okołoporodowej? Z jakich przywilejów może korzystać kobieta podczas ciąży, porodu i połogu? Jak wyglądają standardy w 2023 roku?

Jak dbac o brwi

Jak dbać o brwi, by pozostały gęste i zdrowe?

Piękne i zadbane brwi wydobywają głębię spojrzenia i dodają atrakcyjności. Obecnie nastała moda na grubsze brwi, co niestety jest problematyczne, gdy brwi z natury są cienkie i rzadkie. Na szczęście można je wzmocnić. Dziś podpowiemy Wam, jak to zrobić.

Kluczowy nawyk usmiech

Kluczowych nawyków dla zachowania zdrowego uśmiechu

Zdrowy uśmiech jest nie tylko estetycznie przyjemny, ale również kluczowy dla naszego ogólnego samopoczucia i zdrowia. Zdrowie jamy ustnej wpływa na wiele aspektów naszego życia, od odżywiania po komunikację i samoocenę. W tym artykule przedstawimy dziesięć kluczowych nawyków, które pomogą Ci utrzymać zdrowy uśmiech na długie lata.

Ania zuch wyprawka porodowa

Ania Zuch i jej wyprawka porodowa

Pakowanie torby do porodu to niełatwe zadanie. Wymaga ogromnej wiedzy, której młoda mama, czekająca na przyjście swojego pierwszego maluszka, jeszcze nie ma.

Dom narodzin

Dom Narodzin

Intymna atmosfera sprzyjająca naturalnemu porodowi, przy jednoczesnym zabezpieczeniu medycznym i opiece najlepszych specjalistów – tak w największym skrócie można opisać Dom Narodzin, który powstał w gdańskim szpitalu Swissmed, należącym do Grupy LUX MED.

Warto wiedziec ciaza pozamaciczna

To warto wiedzieć o ciąży pozamacicznej

Ciąża pozamaciczna to bardzo trudne doświadczenie w życiu kobiety. Im szybciej jednak jest diagnozowana, tym lepiej dla zdrowia pacjentki.

Asysta porod

Taka asysta przy porodzie to ewenement

W jednym z brytyjskich szpitali podczas porodu obecny był pies rasy staffordshire bulterier. Zgodzono się na to z powodu choroby i dużego stresu rodzącej.

Nietrzymanie moczu po porodzie

Nietrzymanie moczu po porodzie - jak sobie poradzić z tą przypadłością?

Czas po porodzie dla niejednej kobiety jest sporym wyzwaniem. Borykamy się jeszcze z bólem i intensywną opieką nad dzieckiem. Z czasem oczywiście wracamy do dawnej formy, a tryb życia zaczyna się regulować, ale zdarza się, że pewne powikłania nie chcą ustąpić. Może do nich należeć nietrzymanie moczu. Powiemy zatem, jak sobie radzić z tą dolegliwością.

Alkohol ciaza pic czy nie

Alkohol w ciąży - pić czy nie?

Gdy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, towarzyszą jej różne emocje – od radości po lęk przed nieznanym, zwłaszcza gdy jest to pierwsza ciąża.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat