Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

W Poznaniu na świat przyszły czworaczki

Artykuł

W stolicy Wielkopolski pewna będąca w zaawansowanej ciąży kobieta została mamą czwórki dziewczynek. Taki poród zdarza się raz na 700 tysięcy razy.

Piecioraczki poznan
Autor: freepik

Kilka dni temu w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu doszło do niecodziennego wydarzenia. Urodziły się tam czworaczki. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce dwa lata temu. Ze względu na liczbę dzieci, którym trzeba było pomóc w przyjściu na świat, przy porodzie asystowało aż kilkadziesiąt osób. Kierujący zespołem lekarz zdecydował o wykonaniu 3 stycznia cesarskiego cięcia. Noworodkom nadano imiona: Hania, Laura, Sofia i Lilianna. Czworaczki trafiły na oddział intensywnej terapii noworodka, gdzie będą bacznie doglądane przez lekarzy i pielęgniarki. Jak szacują lekarze, za około miesiąc dzieci będą mogły opuścić szpital i pojechać  z mama i tatą do domu, gdzie czeka na dziewczynki starszy brat. Jak dowiedzieć się można z mediów, rodzice czworaczków będą mogli liczyć na wsparcie materialne ze strony swojej gminy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej. Przy piątce dzieci będzie to z pewnością mile przez rodzinę, o której teraz głośno, widziane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat