Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Przez filmik zwolniono

Przez filmik o ciężarnych kobietach zwolniono je pracy

Cztery amerykańskie położne pożegnały się z pracą po tym, gdy wyszło na jaw, że udostępniły w Internecie video, w którym wypowiedziały się o swoim zawodzie.

Bol w ciazy kiedy obawiac

Ból w ciąży - kiedy musisz się obawiać a kiedy nie?

Ciąża to wyjątkowy, ale również niełatwy czas w życiu kobiety, która decyduje się na macierzyństwo. Z jednej strony jest to okres radosnego oczekiwania, z drugiej zaś czas sporych zmian w organizmie przyszłej mamy oraz niepokoju związanego z przebiegiem ciąży oraz zdrowiem dziecka jak i przyszłej mamy. Niepokój ten nasila się szczególnie w sytuacji gdy ciężarna kobieta zaczyna odczuwać dolegliwości bólowe. Czy zawsze jednak są one sygnałem alarmowym? Kiedy należy się obawiać a kiedy mamy do czynienia z całkowicie bezpieczną, normalną reakcją naszego organizmu? Pora odpowiedzieć na te pytania.

Polozna ostatni miesiac

Ostatni miesiąc głosowania na położne na medal

Grudzień jest ostatnim miesiącem, w którym można oddawać głosy na położne startujące w konkursie Położna na medal. Tytuł po raz dziewiąty przyznają pacjentki i ich rodziny.

Urodzila dzieciecioraczki

Poród na szpitalnym korytarzu. Dziecko spieszyło się na świat

Szybkie porody zaskakują. Nie inaczej było w wielkopolskiej Trzciance, gdzie będąca w zaawansowanej ciąży pani Emilia, urodziła swojego potomka na szpitalnym korytarzu.

Dbac zdrowie w ciazy

Jak dbać o zdrowie w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas. Oczekiwanie na narodziny potomka jest niesamowicie ekscytujące, a moment, w którym rodzice wreszcie mogą powitać swoją pociechę na świecie, zawsze dostarcza mnóstwa wzruszeń.

Black friday foreo600

Black Friday 2022 z FOREO

Najbardziej wyczekiwany czas w roku dla kochających polowanie na okazje już tuż tuż! Od modowych perełek aż po gadżety hi-tech, pierwsze oferty związane z Black Friday zaczynają pojawiać się w sklepach stacjonarnych i online…

Mity temat ciaza

Mity na temat ciąży

Nie brakuje uznawanych za fakty nieprawdziwych stwierdzeń na temat stanu błogosławionego. Oto kilka przykładów.

Rozejscie miesni brzucha

Rozejście mięśni brzucha po ciąży

Rozejście mięśnia prostego brzucha to często spotykana dolegliwość u kobiet po ciąży (ale nie tylko). Dowiedz się, czym jest i jak sobie z nim radzić.

Powrot do formy po cc

Powrót do formy po cesarskim cięciu

Cesarskie cięcie to zabieg ingerujący w wiele struktur ciała. Dowiedz się, jak bezpiecznie powrócić do formy.

Gdy kobieta pali w ciazy

Gdy kobieta pali w ciąży...

Ze względu na liczne szkodliwe konsekwencje dla rozwijającego się w macicy dziecka, po zajściu w ciążę, warto jak najszybciej rzucić papierosy.

Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat