Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła w samolocie meksykańskich linii lotniczych

Artykuł

Pewna pasażerka lecąca z Meksyku do miasta Ciudad Juarez została mamą w samolocie. Poród przyjął znajdujący się na pokładzie lekarz.

Turkish airlines
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu w samolocie meksykańskich linii lotniczych Aeromexico miały miejsce narodziny noworodka. Będąca w zaawansowanej ciąży pasażerka zaczęła bowiem niespodziewanie rodzić. Kobieta miała szczęście. Tym samym samolotem przemieszczał się  lekarz, który z pomocą personelu pokładowego odebrał poród. Przyjście na świat noworodka odbyło się bez komplikacji. Po wylądowaniu świeżo upieczona mama i jej potomek przewiezieni zostali niezwłocznie do szpitala. O  porodzie w powietrzu przeczytać można na koncie linii Aeromexico na portalu X następujące słowa: ,,Dzisiaj przeżyliśmy wyjątkowy moment na pokładzie: w trakcie lotu powitaliśmy nowego pasażera! Jego narodziny poruszyły nasze serca”.  Zaglądając na portal X dowiedzieć się można także, że urodzone podczas lotu do Ciudad Juarez dziecko może spodziewać się od meksykańskiego przewoźnika  specjalnego prezentu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat