Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Poród w morzu

Artykuł

Niektóre kobiety decydują się rodzić w nietypowym miejscu. I dokładają wszelkich starań, aby podążać za swoim pragnieniem.

Porod-w-morzu
Autor: instagram.com/oceanbirthmom/

Będąca mamą kilkorga dzieci 38-letnia Josy Cornelius przeprowadziła się w ubiegłym roku na jedną z wysp na Morzu Karaibskim, aby spełnić swoje marzenie o przywitaniu swojego synka w wodach tego właśnie morza. Pomysł, aby urodzić swoje piąte dziecko w morskich wodach, nie chciał bowiem za nic opuścić jej głowy. Bliscy kobiety zamieszkali więc na karaibskiej wyspie osiem tygodni przed terminem porodu, aby jak najlepiej przygotować się do powiększenia rodziny w wymarzony przez Josy sposób. Jest ona bowiem zwolenniczką tak zwanych wolnych porodów, czyli porodów bez obecności personelu medycznego. Synek pani Cornelius sprawił wszystkim niespodziankę. Jego narodziny miały miejsce w nocy. Pani Josy dopięła swego. Udało jej się urodzić potomka w morskiej wodzie. Pamiątkowe nagranie z tego ważnego dla kobiety wydarzenia, trafiło do Internetu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez OceanBirthMom•Josy Cornelius aka Raggapunzel (@oceanbirthmom)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat