Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Ania zuch wyprawka porodowa

Ania Zuch i jej wyprawka porodowa

Pakowanie torby do porodu to niełatwe zadanie. Wymaga ogromnej wiedzy, której młoda mama, czekająca na przyjście swojego pierwszego maluszka, jeszcze nie ma.

Dom narodzin

Dom Narodzin

Intymna atmosfera sprzyjająca naturalnemu porodowi, przy jednoczesnym zabezpieczeniu medycznym i opiece najlepszych specjalistów – tak w największym skrócie można opisać Dom Narodzin, który powstał w gdańskim szpitalu Swissmed, należącym do Grupy LUX MED.

Warto wiedziec ciaza pozamaciczna

To warto wiedzieć o ciąży pozamacicznej

Ciąża pozamaciczna to bardzo trudne doświadczenie w życiu kobiety. Im szybciej jednak jest diagnozowana, tym lepiej dla zdrowia pacjentki.

Asysta porod

Taka asysta przy porodzie to ewenement

W jednym z brytyjskich szpitali podczas porodu obecny był pies rasy staffordshire bulterier. Zgodzono się na to z powodu choroby i dużego stresu rodzącej.

Nietrzymanie moczu po porodzie

Nietrzymanie moczu po porodzie - jak sobie poradzić z tą przypadłością?

Czas po porodzie dla niejednej kobiety jest sporym wyzwaniem. Borykamy się jeszcze z bólem i intensywną opieką nad dzieckiem. Z czasem oczywiście wracamy do dawnej formy, a tryb życia zaczyna się regulować, ale zdarza się, że pewne powikłania nie chcą ustąpić. Może do nich należeć nietrzymanie moczu. Powiemy zatem, jak sobie radzić z tą dolegliwością.

Alkohol ciaza pic czy nie

Alkohol w ciąży - pić czy nie?

Gdy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży, towarzyszą jej różne emocje – od radości po lęk przed nieznanym, zwłaszcza gdy jest to pierwsza ciąża.

Madrosc matki natury

Mądrość Matki Natury dla przyszłych i obecnych mam

Matka natura, tak jak i YOPE wie, co dobre dla jej dzieci. Linia pielęgnacyjna MAMA CICA powstała w odpowiedzi na potrzeby kobiet w ciąży i mam niemowlaków.

Mamy superbohaterki600

Mamy Superbohaterki

To Ona zawsze jest przy Tobie. Gdy byłaś mała zawoziła do szkoły i na zajęcia dodatkowe. Zostawała z Tobą w domu, gdy bolał Cię brzuch lub po prostu chciałaś odpocząć. I choć wkurzało Cię, że zawsze wcina się w rozmowę z Twoimi znajomymi, wszystkie koleżanki zazdrościły Ci takiej relacji. Nie potrafi się długo złościć, nawet gdy dokonujesz wyborów wbrew jej sugestiom.

Wlosy nadejscie wiosny600

Twoje włosy gotowe na nadejście wiosny!

Można powiedzieć, że zima już za nami. Każdy z utęsknieniem wypatruje ciepłych wiosennych dni. Po trudnych, zimowych warunkach atmosferycznych nasze włosy wymagają silnej regeneracji. W przywróceniu pasmom blasku, miękkości i pięknego wyglądu kluczowa może okazać się odpowiednia pielęgnacja.

Egzotyczna pielegnacja600

Egzotyczna pielęgnacja dla skóry i włosów

Mango to egzotyczny owoc, który jest coraz bardziej dostępny w naszych kraju. Kojarzymy go ze słodyczą i pięknym zapachem, jednak poza tymi walorami ma on pozytywny wpływ na nasze włosy i skórę!

Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat