Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Porod rower

Pojechała do porodu rowerem

Jedna z nowozelandzkich posłanek zadziwiła cały kraj. Mimo zaawansowanej ciąży, udała się do szpitala na poród rowerem.

Urodzila na trawniku

Urodziła na trawniku przed swoją posesją

Pewna Amerykanka w zaawansowanej ciąży nie zdążyła dojechać na czas porodu do szpitala. Dziecko przyszło na świat przed jej domem.

Rekordowo wielki noworodek pomorze

Na świat przyszło dziecko z 12-centymetrowym ogonem

Jakiś czas temu w Brazylii urodził się chłopiec z kilkunastocentymetrowym ogonem. Do tej pory zaobserwowano kilkadziesiąt takich przypadków na świecie.

Pokonaj bol gardla

Szybko pokonaj ból gardła i katar, nie daj się chorobie na jesień

Jesienna aura na zewnątrz nie nastraja pozytywnie do życia. Szybko robi się ciemno, ciągle pada, a silny wiatr zmusza nas do mocniejszego opatulenia się szalikiem. Taka pogoda powoduje nie tylko obniżenie nastroju, ale także odporności, co zwiększa ryzyko zachorowania na grypę i inne choroby układu oddechowego.

Badanie krwi

Czy wiesz po co wykonujesz badanie grupy krwi będąc w ciąży?

Każdy z nas rodzi się z określoną grupą krwi. Grupy krwi to nic innego jak zestawy antygenów, które są obecne na powierzchni krwinek czerwonych i innych komórek krwi. To właśnie owe antygeny warunkują naszą grupę krwi.

Przygotowanie plan porodu

Przygotowanie do porodu i plan porodu

Okres ciąży jest dla większości kobiet nie tylko radosnym okresem oczekiwania na narodziny dziecka. To również czas przeżywania negatywnych emocji, takich jak lęk związany z porodem, bólem porodowym, przyjściem na świat nowego członka rodziny.

Specjalisci opieka

Specjaliści w opiece ginekologiczno-położniczej

Znaczenie komunikacji specjalista-ciężarna.

Verbena rokitnik600

Verbena Rokitnik

Kto z nas jako dziecko potrafił oprzeć się cukierkom kusząco zapakowanym w szeleszczące, kolorowe papierki? Nic dziwnego, bo to kwintesencja słodyczy w optymalnej dawce – mała kuleczka poprawia nastrój w jednej chwili.

Ciaza pod stala kontrola

Ciąża pod stałą kontrolą

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Wymaga szczególnej troski o zdrowie i regularnych badań. Przyszłe mamy potrzebują też wiedzy z zakresu przebiegu ciąży oraz porad, jak mogą lepiej zadbać o siebie w każdym kolejnym trymestrze.

10tysieczny noworodek

10-tysięczny noworodek powitany w Szpitalu Medicover

Oddział Położnictwa Szpitala Medicover świętuje jubileusz. We wrześniu na świat przyszedł tu 10-tysięczny noworodek, dziewczynka Zoya.

body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat