Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Dieta ciaza ryby

Dieta w ciąży - jakie ryby można jeść, a jakich unikać?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. W ciągu tych dziewięciu miesięcy zmienia się nasze ciało i buzują w nas hormony. Aby dziecko prawidłowo się rozwijało, w tym czasie musimy zmienić swoje nawyki, przede wszystkim te żywieniowe.

Przygotowanie szpital pierwsze tygodnie

Jak przygotować się do szpitala i na pierwsze tygodnie po porodzie?

Poród to jedno z ekscytujących i najpiękniejszych momentów w życiu kobiety. To czas, kiedy kobieta po 9. miesiącach może przytulić swoje maleństwo.

Zielone zdrowie jelita

Zielone zdrowie dla Twoich jelit

Uczucie dyskomfortu ze strony przewodu pokarmowego, wzdęcia, bóle żołądka, zgaga, mdłości czy zaparcia – tylko te osoby, którym przyszło na co dzień borykać się z takimi niedogodnościami, wiedzą jak bardzo są one uciążliwe. A problemy układu żołądkowo-jelitowego dotykają już co drugiego Polaka. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różnorodne, jednak odpowiednie postępowanie, może nie tylko znacznie poprawić komfort życia, ale także ustrzec przed wieloma chorobami.

Powitaj wiosne w pelni sil

Powitaj wiosnę w pełni sił

Końcówka zimy i okres przedwiosenny to wyjątkowo trudny czas dla naszego organizmu. Po zimowej stagnacji zaczynamy budzić się do życia, a pojawiające się powoli słońce sprzyja roztopom, chlapie i wszechobecnej wilgoci. Niestety to właśnie wtedy, gdy najbardziej chcielibyśmy cieszyć się nieco dłuższym dniem, dopada nas przesilenie, a co za tym idzie -infekcje.

Przepis zdrowe stawy

Przepis na zdrowe stawy

Zima w pełni, mroźna aura w tym roku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Szusowanie po ośnieżonych stokach to świetna forma zimowego relaksu. Niestety jednak czasami, to co wydaje się jedynie błogim relaksem, w rzeczywistości jest dość dużym wysiłkiem dla naszego organizmu. Sporty zimowe nadwyrężają nasze stawy i kości. Dlatego wymagają one w tym czasie szczególnej uwagi. Czy to oznacza, że powinniśmy zrezygnować z ulubionej formy aktywnego wypoczynku? W żadnym wypadku!

Dr-hab-Justyna-Zajdel-Calkowska

Przyszła Mamo - Masz prawo wiedzieć!

Wywiad z dr n.med, dr hab. n. prawnych Justyną Estherą Król Całkowską

Alkmie your nude600

Your Nude w 3 odcieniach!

Marzyłaś o kremie CC, który spełni wszystkie wymagania Twojej skóry? Oto jest! YOUR NUDE ALKMIE z inteligentnym systemem pigmentów. Poznaj #musthave tej jesieni! To idealna baza Twojego codziennego makijażu i… planu pielęgnacyjnego.

Aplikacja ciazowa czy warto

Aplikacja ciążowa - czy warto?

Żyjemy w czasach, w jakich technika rozwija się w ogromnym tempie. Dzięki temu kobiety w ciąży, mogą wykorzystać z wielu niezwykle dobrych możliwości. Aplikacje mobilne dla ciężarnych to nowoczesne wyjście, jakie daje informacji oraz ciekawych danych.

Najlepsze polozne8

Po raz ósmy wybrano najlepsze położne w kraju

Małgorzata Drężek-Skrzeszewska, zwyciężczyni 8. edycji ogólnopolskiego konkursu „Położna na medal”, jest położną z Olsztyna i na co dzień pracuje na Oddziale Ginekologii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Urodzila dziecko operacja mozgu

Urodziła dziecko podczas operacji mózgu

Dzieci przychodzą niekiedy na świat w różnych nietypowych okolicznościach. Małą Almę powitano na świecie, gdy jej mama poddawana była operacji mózgu.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat