Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Urodziła się z dwiema macicami. Niedługo zostanie mamą

Artykuł

Kelsey Hatcher z USA przyszła na świat z dwiema macicami. Jest to stosunkowo rzadki przypadek medyczny. Kobieta spodziewa się aktualnie dwójki dzieci.

Urodzila 2macice
Autor: youtube.com/wvtm13

Posiadanie dwóch macic to niecodzienna sytuacja. Na tysiąc kobiet spodziewać się tego bowiem mogą tylko trzy przedstawicielki płci pięknej. Do pań, które urodziły się z dwiema macicami należy np. pani Kelsey Hatcher z Alabamy, która zadziwiła jakiś czas temu lekarzy tym, że spodziewa się dwójki dzieci, z których każde rozwija się w innej macicy. Do porodu powinno dojść pod koniec grudnia. Badanie USG wykazało, że pani Hatcher i jej mąż zostaną rodzicami dwóch dziewczynek. Tym samym ich rodzina powiększy się do siedmiu osób. Amerykańskie małżeństwo posiada już bowiem trójkę potomstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat