Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Urodziła w lesie. O losie dziecka zadecyduje sąd

Artykuł

Nie brakuje dzieci, których miejscem przyjścia na świat wcale nie jest szpital. Urodzony niedawno noworodek z Wielkopolski przyszedł na świat w krotoszyńskim lesie.

Urodzila las
Autor: freepik.com

Kilka dni temu w szpitalu w Krotoszynie  (województwo wielkopolskie) pojawiła się 19-letnia kobieta z noworodkiem na ręku. Poinformowała ona personel medyczny, że znalazła dziecko w pobliskim lesie. Szybko wyszło jednak na jaw, że to ona jest mamą owego dziecka. Pracownicy szpitala zgłosili sprawę do prokuratury. Skutek tego jest taki, że wszczęto dochodzenie dotyczące narażenia zdrowia i życia niedawno narodzonej dziewczynki. Jak zdołano ustalić, nie jest to jedyny potomek 19-latki. Dwa lata temu urodziła bowiem ona swoje pierwsze dziecko. Opiekę prawną nad pierworodną latoroślą młodej krotoszynianki sprawują aktualnie jej rodzice. 19-latka była bowiem w przeszłości uzależniona od środków odurzających. Kto będzie wychowywał urodzonego w lesie noworodka i czy jego matka zostanie pozbawiona praw rodzicielskich, zadecyduje sąd. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat