Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Prezent dziecko czas

Najlepszym prezentem dla dziecka jest Twój czas

Kariera i domowe obowiązki sprawiają, że czasem martwimy się o ilość czasu spędzanego z dziećmi.

Mlodziezowy poradnik

Młodzieżowy poradnik

Okres dorastania to czas wielu zmian w życiu nastolatków. W tym burzliwym etapie następuje szereg przemian zarówno fizycznych, jak i psychicznych.

Szkoly do ktorych

"Szkoły, do których chce się chodzić (są bliżej, niż myślisz)" Maria Hawranek

„Nie ma jednego modelu szkoły, który pasowałby wszystkim dzieciom. Niby to takie oczywiste, a przecież wcale niełatwo jest znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę naszych potrzeb.

Wakacje dzieci woda

Wakacje z dziećmi nad wodą

W Polsce co chwila padają rekordy utonięć. Czy wakacje nad wodą są bezpieczne? Jak przygotować dziecko na zajęcia nad wodą? O co zapytać organizatora obozu letniego?

Blizej

"Bliżej. Rodzicielstwo bliskości dla tych, którym kończy się cierpliwość" Joanna Jaskółka

Rodzicielstwo bliskości jest prostsze, niż myślisz. Nie potrzebujesz kursu u superniani ani stu poradników. Ja już je wszystkie za ciebie przeczytałam.

Pucio chce siusiu

"Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki" Marta Galewska-Kustra

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy!

Ortografia twardy orzech

"Ortografia – twardy orzech, ale każdy zgryźć go może! wyd. 2" Eliza Piotrowska

Kiedy w szkole jest dyktando, zwykle kończy się to grandą. Wielu bowiem nie wie (szkoda!), że nasz język to przygoda. Trzeba tylko znać zasady – jak w grze – bez nich nie da rady!

Stop plotkom

"Stop plotkom! Cała prawda o zwierzętach" Sophie Corrigan

Hej, ludzie! Ciągle nas OBMAWIACIE, twierdzicie, że przyprawiamy was o gęsią skórkę, że jesteśmy straszne, brzydkie, groźne i wstrętne…

Mary poppins

"Mary Poppins" P.L. Travers

Opowieść o najsłynniejszej niani świata i o dzieciach z Czereśniowej 17 – w nowym przekładzie Marcina Mortki i z oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard.

Pucio zostaje kucharzem

"Pucio zostaje kucharzem, czyli o radości z jedzenia" Marta Galewska-Kustra

Pucio postanawia spróbować nowego dania w restauracji Wesoła Marchewka. Zamówiony makaron wygląda inaczej niż ten jadany w domu, ale smakuje wyśmienicie!

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat