Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Tiktokowy trend serca nastolatkow

Ten tiktokowy trend podbija aktualnie serca nastolatków

Nie brakuje na Tik Toku różnego rodzaju wyzwań i trendów. Podatna na nie bywa także polska młodzież.

Uciekinierzy

"Uciekinierzy" Ulf Stark

Dziadek chce uciec ze szpitala, by po raz ostatni odwiedzić swój dom na wyspie, gdzie spędził wiele lat życia. Ten szalony pomysł pomaga mu zrealizować jego wnuczek. Czego mały Gottfrid dowie się o swoim dziadku Gottfridzie podczas tej ryzykownej eskapady?

Kalendarz dzien babci dziadka

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka - praktyczny pomysł na prezent

Personalizowany kalendarz na Dzień Babci i Dziadka to doskonały pomysł na prezent, który może sprawić ogromną radość Twoim ukochanym seniorom. Święto babci i dziadka obchodzimy w drugiej połowie stycznia, czyli jeszcze w okresie, kiedy wymieniamy swoje stare, zeszłoroczne kalendarze na aktualne. Twoi dziadkowie z pewnością korzystają z tradycyjnego sposobu odmierzania czasu za pomocą kalendarza ściennego.

Mlodzi lyzwiarze w akcji

Hit video: młodzi łyżwiarze w akcji

Nie brakuje młodych ludzi, którzy przejawiają ogromną pasję do jazdy na łyżwach. Wychodzą z tego czasami naprawdę piękne rzeczy.

Mikroplastik pogoda600

Mikroplastik wpływa na pogodę i obecność metali ciężkich w chmurach

Najnowsze badanie dowodzi, że mikroplastik może wpływać na warunki pogodowe. Chmury modyfikują plastik mniejszy niż 5 mm w sposób, który może umożliwić cząstkom wpływanie na powstawanie chmur i los metali unoszących się w powietrzu.

Akcesoria kobieta ciaza podroz600

Akcesoria dla kobiet w ciąży przydatne w podróży

Podróż samochodem to część codzienności wielu z nas. Bezpieczne przemieszczanie się pojazdem nabiera szczególnego znaczenia, kiedy kobieta spodziewa się dziecka. Bezpieczeństwo w czasie jazdy dla przyszłej mamy i jej nienarodzonego dziecka to priorytet, ale standardowe pasy bezpieczeństwa mogą nie zapewniać odpowiedniej ochrony i komfortu.

Nowoczesne wozki dzieciece3w1600

Nowoczesne wózki dziecięce 3w1 – jakie powinny być?

Kiedy sprawdza sie glany600

Kiedy sprawdzą się glany?

Glany są obuwiem, które ma wiele zwolenników ze względu na swoją solidność i unikalny styl. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną czy kobietą, glany mogą być doskonałym uzupełnieniem twojej garderoby. Ale kiedy sprawdzą się te charakterystyczne buty?

Niepowstrzymani2

"Niepowstrzymani 2. Dlaczego świat nie jest sprawiedliwy" Yuval Noah Harari

Epicka przygoda i lekcja historii w jednym! Podana przejrzyście i z humorem. Odkryj wraz z autorem bestsellera Sapiens, dlaczego ludzie są niepowstrzymani!

Instagram psycholozki

Hit Internetu: Instagram psycholożki dziecięcej Anity J-R

Gdy jest się rodzicem, warto zapoznać się z poradami psycholożki dziecięcej Anity Janeczek-Romanowskiej. Wiele z nich dostępnych jest w Internecie.

Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat