Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Wszyscy pytaja dlaczego

"Wszyscy pytają dlaczego" Eva Susso

Czy wszyscy są sobie równi? Dlaczego musimy umrzeć? Kto decyduje o mojej przyszłości?

4raz okradli grob

Już czwarty raz okradziono grób jej dziecka

Pewna internautka z Ostrowa Wielkopolskiego pożaliła się na Facebooku na złodzieja, który zabrał z grobu jej zmarłego synka zabawkę.

Rodzinne zdjecia

Dlaczego warto zrobić rodzinne zdjęcia?

Zdjęcia rodzinne to wspaniała pamiątka, która pozostaje po latach. Albumy ze zdjęciami pozwalają przetrwać ciężkie chwile, przywołują miłe wspomnienia, są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Każda rodzina powinna zdecydować się na sesję rodzinną. To zupełnie coś innego niż zdjęcia robione telefonem. Widać na nich pozytywne emocje, miłość i bliskość.

Wiara mikolaj

Czy warto podtrzymywać w dziecku wiarę w Świętego Mikołaja?

Grudzień to magiczny czas dla wielu dzieci – czasem wręcz dosłownie!

Ja i inni

"Ja i inni" Ylva Karlsson

Mam na imię Oliwia. Myślę o kimś, kto nie jest mną. W każdym samochodzie i w każdym domu ktoś jest, a ja zastanawiam się, jak to jest być tym kimś i co ten ktoś myśli.

Dzieci strazakow

Hit Internetu: dzieci strażaków

W pewnym kalifornijiskim mieście doszło jakiś czas temu do niecodziennego zdarzenia: dziewięciu strażaków w tym samym roku przywitało na świecie swoje pociechy.

Dzieko auto jesien

Jak podróżować komfortowo i bezpiecznie w czasie jesieni

Podróżowanie z dzieckiem może przynieść wiele frajdy: wspólnie odkrywamy zupełnie nowe lokalizacje, spędzamy czas i poszerzamy horyzonty malucha.

Relacje blizcy uszczesliwiaja

Dobre relacje z bliskimi uszczęśliwiają. Jak o nie zadbać?

Człowiek to istota społeczna – te słowa Arystotelesa to jedne z najważniejszych stwierdzeń w historii. Jak jednam mamy je rozumieć? Ludzie potrzebują kontaktu z innymi, społeczność jest niezbędna dla naszego życia i rozwoju. Rodzina, partnerzy, przyjaciele – to właśnie bliscy wokół nas tworzą środowisko, w którym możemy się realizować, spełniać, kochać i odnosić sukcesy. We współczesnym pędzie, by zdobyć jak najwięcej łatwo jednak zaniedbać to, jak ważne jest kultywowanie dobrych relacji z najbliższymi. Jak zadbać o to, aby silnie trwały przez długie lata i podtrzymywały nas na duchu?

Nie jestem gotowa dziecko600

Nie jestem gotowa na dziecko

W życiu każdej kobiety prędzej czy później pojawia się pytanie, kiedy w końcu zostanie mamą.

Powiedziec dziecku adoptowane

Kiedy powiedzieć dziecku, że jest adoptowane?

Adopcja to piękna inicjatywa. Podarowanie samotnemu maluchowi miejsca we własnym domu jest bardzo szlachetne, a co więcej pomoże zrealizować marzenie o posiadaniu dziecka. Jednak rodzicom adopcyjnym może być trudno przeprowadzić rozmowę o tym, że poznali i pokochali je w ośrodku adopcyjnym. Czy w ogóle poruszać ten temat z podopiecznym? Jak to zrobić i kiedy?

Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat