Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Ktorzy rodzice 1000 kosiniakowe

Dyrektor szkoły zdefraudował zawrotną kwotę

10 lat pozbawienia wolności grozi dyrektorowi jednej ze świętokrzyskich szkół za przywłaszczenie 670 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do winy.

Czas dla ciebie dziecka

ZAOSZCZĘDŹ CZAS DLA SIEBIE I DZIECKA

Większość rodziców zgodzi się, że zakupy z dzieckiem to ogromne wyzwanie. Z niemowlakiem są to wyzwania logistyczne. Zakupy z wózkiem czy bez wózka? A co jeśli się rozpłacze w trakcie stania w kolejce?

Iskry w mojej glowie

"Iskry w mojej głowie" Elle McNicoll

Addie ma czasem ochotę schować się przed całym światem. Ale żeby coś zmienić, musi się z nim zmierzyć – chociaż jest tylko autystyczną jedenastolatką. Poruszająca opowieść o odmienności, która bywa przeszkodą, ale może też dać niezwykłą moc.

Co lubia uczucia

"Co lubią uczucia?" Tina Oziewicz

Małe, pękate, puchate, długouche, ogoniaste, z oczami jak koraliki. Co to za stworki? Na pewno je znacie, nawet jeśli jeszcze o tym nie wiecie… Zajrzyjcie do świata uczuć w kontynuacji bestsellerowej książki „Co robią uczucia?”!

Jedno oko na maroko

"Jedno oko na Maroko. Rozmowy z osobami, które się wyróżniają" Tomasz Kwaśniewski

Zbiór ujmujących prostotą rozmów z osobami, które wyróżniają się wśród innych. Pierwsza reporterska książka dla dzieci w nowym, pełnym energii opracowaniu graficznym.

Najlepsze jaselka wszechczasow

"Najlepsze jasełka wszech czasów" Barbara Robinson

Kryć się, nadchodzą Herdmanowie! Spalili już szopę, spowodowali potop, a teraz... mają wystąpić w parafialnych jasełkach! Przewrotna świąteczna opowieść, która sprawi, że będziecie się śmiać do rozpuku i płakać ze wzruszenia.

Buleczka ma tajemnice

"Bułeczka ma tajemnicę" Sara Ohlsson

Czwarty tom serii o przygodach Bułeczki – przebojowej i niezwykle pomysłowej dziewczynki. Pełna humoru opowieść o dziecięcych tajemnicach, bliskości i trudnych emocjach.

166ciekawostek o mozgu

"166 ciekawostek o mózgu" Marta Maruszczak

Czy wiesz, ile się mieści w głowie? Gdyby mózg był twardym dyskiem, mógłby przechowywać 3 miliony pełnometrażowych filmów albo 600 milionów utworów muzycznych.

Ale historia jak zdobyles korone boleslawie chrobry

"Ale historia… Jak zdobyłeś koronę, Bolesławie Chrobry?" Grażyna Bąkiewicz

Cześć, jestem Ela. Mam dwanaście lat i uwielbiam dbać o wygląd i spędzać czas z przyjaciółkami. Niestety ostatnio nie dogadujemy się tak dobrze, jak kiedyś.

Na placubudowy dzien robot drogowych

"Na placu budowy dzień robót drogowych" Sherri Duskey Rinker

Kontynuacja książeczki na dobranoc, którą pokochały dzieci na całym świecie!

body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat