Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Chlopiec panda

Chłopiec-panda robi furorę w sieci

Internauci coraz chętniej śledzą profil instagramowy z informacjami na temat pewnego 2-latka z unikalnymi znamionami. Dziecko zwane jest: chłopcem - pandą.

Mamo jak przeszedlem na swiat

"Mamo, jak przyszedłem na świat?" Jana Martincova

Książka "Mamo, jak przyszedłem na świat?" powstała na podstawie wspólnych rozmów matki-lekarki z 5-letnim synem.

Czego nie dowisz sie od kolezanek

"Czego nie dowiesz się od koleżanek o seksie, makijażu i zdrowiu" Jana Martincova

Przewodnik dla nastoletniej, nowoczesnej dziewczyny. O wszystkim, co chę, aby wiedziała moja córka. Nie tylko w kwestii swojego ciała, dojrzewania i edukacji seksualnej, ale także o tajnikach makijażu, gotowaniu i ćwiczeniach.

10wskazowek dla chlopcow

"10 wskazówek dla chłopców na temat dojrzewania, dziewczyn i seksu" Jana Martincova

Poruszana tematyka jest poważna, ale styl książki jest lekki a teksty z życia wzięte. W książce ponownie spotykamy się z Tomkiem i Lilką, rodzeństwem, które znamy z poprzednich dwóch książek.

Ma10lat 2 firmy

Ma 10 lat i dwie firmy

Pewna kilkulatka z Australii ma prawdziwy dryg do interesów. Dziewczynka zarabia miliony dolarów. Sprzedaje zabawki i kokardy do włosów.

Dzien dziecka prezenty od serca

Zachowaj wspomnienia w wyjątkowej formie

Masz czasem tak, że myślisz „Jak ten czas szybko leci!”? Takie chwile refleksji towarzyszą często w przełomowych momentach – tuż przed końcem roku, z okazji kolejnych urodzin dziecka czy rocznicy związku, a nawet podczas zjazdów absolwentów szkoły.

Zgadnij w minute 1051lamiglowek

"Zgadnij w minutę. 1051 łamigłówek" Àngels Navarro

Odważ się rozwiązać 1051 zadań… w minutę! Wysil szare komórki, skup się i wytęż pamięć, aby połączyć klucze w pary, odszukać pieczonego kurczaka albo policzyć, co da się kupić za dychę.

Opowiem ci mamo co robia koty

"Opowiem ci, mamo, co robią koty" Nikola Kucharska, Joanna Wajs

Życie grubego Gbura jest poukładane i spokojne – toczy się (dosłownie!) od miski do kanapy i z powrotem. Jego ludzie stwierdzają jednak, że Gburowi potrzebny jest ktoś, kto go rozrusza… i tak rodzina powiększa się o przygarniętą ze schroniska rudą kotkę Żabkę.

Kubus puchatek

"Kubuś Puchatek" Alan Alexander Milne

Wzruszające, pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością, z drugiej – filozoficznym podejściem do życia.

Opowiem ci mamo co robia pajaki

"Opowiem ci, mamo, co robią pająki" Daniel de Latour, Marcin Brykczyński

„Kto z nas lubi pająki? Kto przynajmniej się ich nie boi? Dzieci w wieku 2–6 lat, dla których przeznaczona jest ta książka, zwykle chętnie obserwują zwierzęta, także te malutkie. Pająki jednak nieraz budzą i w dzieciach, i w dorosłych, lęk albo agresję.

body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat