Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Lagodna dyscyplina

„Łagodna dyscyplina” – recenzja

Czy można wychować samodzielne, empatyczne i szczęśliwe dzieci nie stosując kar, nagród ani krzyku? Tak, można Przekonajcie się sami!

Prezentownik dzien dziecka

PREZENTOWNIK NA DZIEŃ DZIECKA

Dzieckiem jest się niezależnie od wieku, dlatego nasz prezentownik uwzględni nie tylko najmniejsze pociechy, ale również te starsze, a nawet….dorosłe, wszak każdy z nas ma w sobie dziecko!

Pippi

"Pippi nie chce być duża i inne komiksy" Astrid Lindgren

Oto Pippi Pończoszanka, najsilniejsza dziewczynka świata, która mieszka w Willi Śmiesznotce i przyjaźni się z Tommym i Anniką – dziećmi z sąsiedztwa.

Prezenty dzieci najbardziej

Jakich prezentów dzieci pragną najbardziej?

Wielu dorosłych co roku przed Dniem Dziecka staje przed wyjątkowym wyzwaniem szukając pomysłu, jaki prezent sprawić dziecku, by zaspokoić oczekiwania pociechy i nie zrujnować przy tym domowego budżetu.

Her portrait

Muzyka, która dodaje otuchy

Tuż przed ogłoszeniem pandemii Beata Szałwińska, polska pianistka z Luxemburga wydała nową płytę „Jej Portret”. W aktualnej sytuacji ta płyta staje się swoistym antidotum na lęk, który ogarnął świat.

Dzien mamy pomysl

Dzień Mamy z pomysłem

Większość z nas co roku staje przed tym samym kłopotem: wyborem dobrze dobranego prezentu na Dzień Matki. Każda mama jest jedyna w swoim rodzaju, a jako ich pociechy powinniśmy znać je najlepiej.

Darmowe bilety dzieci swieto

Darmowe bilety kolejowe dla dzieci na ich święto

1 czerwca dzieci i młodzież mogą nieodpłatnie przejechać się pociągami PKP Intercity. Promocyjne bilety można już odbierać w kasach.

Kotolotki

"Kotolotki" Ursula K. Le Guin

Arcydzieło literatury dziecięcej.

Pippi w parku

"Pippi w parku" Astrid Lindgren

Pippi, Tommy i Annika przeczytali w gazecie o chuliganach panoszących się w sztokholmskim parku.

Nocne opowiesci

„Nocne opowieści”- recenzja

Kitty Crowther jest dobrze znana polskim czytelnikom. Niedawno wydane dwie książeczki o Poce i Minie oczarowały wielu rodziców i ich dzieci.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat