Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Wybierasz wakacje dziecko

Wybierasz się na wakacje z dzieckiem?

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wakacje – czas beztroski, zabawy i wypoczynku dla dzieci. A co z rodzicami? W ich przypadku bywa różnie, szczególnie jeśli w planach mają wakacyjny wyjazd z pociechami.

Bezpieczne wakacje w ciazy

Bezpieczne wakacje w ciąży

Kobiety w ciąży, ze względu na swój wyjątkowy stan, powinny jeszcze staranniej niż zwykle przygotować się do podróży – uważnie ją zaplanować i zabrać ze sobą np. kopie ostatnich badań, albo… mobilne KTG.

Jak opowiadac historie dzieciom

"Jak opowiadać historie dzieciom" Silke Rose West, Joseph Sarosy

REWOLUCYJNY PORADNIK O TYM, JAK NAUCZYĆ SIĘ OPOWIADAĆ WŁASNE HISTORIE

Podarowac baby shower

Co można podarować przyszłej mamie na baby shower?

Moda na baby shower, czyli przyjęcia organizowane dla przyszłej mamy to już standard. Oprócz świętowania głównym celem baby shower jest obsypanie przyszłej mamy prezentami. Co można podarować z tej okazji, aby sprawić przyszłej mamie miłą niespodziankę?

Miny alberta

"Miny Alberta" Gunilla Bergström

Albert przegląda się w lustrze i patrzy na swoją fotografię. Zastanawia się nad tym, jak wygląda, kim jest. Ale przecież ma o wiele więcej twarzy niż widzi w lustrze czy na zdjęciu!

Kto jest sam

"Kto jest sam?" Stina Wirsén

NIEWIELKA KSIĄŻKA O WIELKICH EMOCJACH

Czyja babcia

"Czyja babcia?" Stina Wirsén

NIEWIELKA KSIĄŻKA O WIELKICH EMOCJACH

Podrozowac niemowlak

Jak podróżować z niemowlakiem?

Podróże z dziećmi są często dla rodziców bardzo stresujące i nic dziwnego, maluchy są podatne na zmiany otoczenia i trudno przewidzieć ich reakcję. Jest to jednak świetny sposób na zapalenie w nich iskry do podróży, pokazanie świata oraz stworzenie wspomnień na lata.

Wozki rok po roku

Wózki rok po roku - jak wybrać najlepszy model?

Wózki rok po roku to idealne rozwiązanie dla rodziców, którym urodziło się drugie dziecko około dwunastu miesięcy później po przyjściu na świat pierwszego. Są zbudowane zarówno z niewielkiej gondoli dla młodszego malucha, jak i siedziska spacerowego dla starszej pociechy. Umożliwia to wygodny wyjazd na spacer dwójki dzieci w jednym wózku. Jak wybrać najlepszy model pod kątem indywidualnych potrzeb? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? Podpowiadamy.

Przyspieszony kurs doroslosci600

Przyspieszony kurs dorosłości, czyli gdy dzieci mają dzieci

1 czerwca to dzień, w którym sposób szczególny myślimy o dzieciach: sprawiamy im drobne niespodzianki, zabieramy do zoo czy do cukierni. Te atrakcje są jednak zarezerwowane dla tych, którzy cieszą się beztroskim dzieciństwem, otoczeni miłością rodziców czy opiekunów.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat