Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Dzieci z Wielkopolski znalazły sporo pieniędzy

Artykuł

Trójka kilkuletnich dzieci znalazła kilka dni temu pokaźny plik pieniędzy. Maluchy bez wahania powiadomiły o znalezisku dorosłych.

Dzieci-wielkopolska-znalazly-sporo-pieniedzy
Autor: freepik.com

W miniony wtorek  w Dusznikach (województwo wielkopolskie) pewna osoba zgubiła na chodniku dużą sumę pieniędzy. Na zgubę natknęła się trójka dzieci w wieku 7 i 10 lat. Maluchy zaniosły znalezione pieniądze do pobliskiego sklepu na przechowanie, a same udały się do domu, by powiadomić o tym, co im się przydarzyło, rodziców. Tata dzieci poinformował o znalezisku policjantów. Funkcjonariusze policji rozpoczęli starania mające na celu ustalenie właściciela kwoty znalezionej przez dzieci z Dusznik. Policja pochwaliła w mediach uczciwość młodych obywateli, którzy nie przywłaszczyli sobie niespodziewanie znalezionej gotówki, lecz  dołożyli starań, aby wiadomość o zgubionych pieniądzach dotarła jak najszybciej do uszu rodziców.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Delfinek i ja

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat