Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Jęczmień zawiera gluten

Gluten w diecie niemowlaka

Na temat glutenu w diecie małego dziecka mówi się dość często, zaś jednym z najczęściej poruszanych problemów jest kwestia jego nietolerancji przez mały organizm.

Pielęgnacja niemowląt podczas zimy

Pielęgnacja niemowląt podczas zimy

Wiatr, zimne powietrze i mróz podrażniają i wysuszają delikatną skórę dziecka. Nie wiesz jak temu zaradzić? Podpowiedzi udzielają specjaliści Skarbu Matki

Kąpiel bez alergii

Kąpiel bez alergii

W naszym asortymencie posiadamy trzy hipoalergiczne płyny do kąpieli.

Pampers Premium Care

Pampers Premium Care z jedwabistą powłoczką i unikalnymi chłonnymi kanalikami

Nowe pieluszki Pampers Premium Care z przyjemną dla skóry jedwabistą powłoczką i zapewniającymi suchość unikalnymi, chłonnymi kanalikami to jeszcze jeden sposób na to, żeby dziecko poczuło na własnej skórze otaczającą go miłość.

Szumiś

Szumiś - nowy gadżet dla dzieci

Ten z pozoru zwyczajny miś niczym nie różni się od innych zabawek. Ma jednak dużą zaletę- wydaje ciche szumy, które przypominają dźwięk wydawany przez suszarkę.

Emulsja do kąpieli

Dermatologiczna emulsja do kąpieli

Sformułowanie: „skóra jak u małego dziecka” to komplement dla osoby, której ono dotyczy.

Thermoval baby

Nowy termometr Thermoval baby

Gorączka niemowlaka to sytuacja, która wzbudza niepokój każdego rodzica. Podwyższona temperatura nie zawsze zwiastuje problemy ze zdrowiem, jednak wymaga stałej obserwacji, szczególnie w przypadku noworodków.

Nacomi dla niemowląt

Nacomi baby

Rynek kosmetyków można opisać jako wielkie laboratorium, w którym w roli badaczy występują ich producenci, a w roli królików doświadczalnych – my, konsumenci.

Balbinek

Balbinek na ratunek atopikom

Skóra swędzi, łuszczy się, sprawia, że malec jest niespokojny i bez przerwy ma potrzebę drapania się?

1 miesiąc

Rozwój niemowlaka – 1. miesiąc życia

Pierwszy rok życia jest okresem intensywnych zmian w ciele i zachowaniu twojego maluszka. W tym czasie z noworodka, który śpi 23 godziny na dobę, zmienia się w noworodka, który chodzi, próbuje mówić i rozumie niektóre polecenia.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat