Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Przejrzyj na wylot

Przejrzyj na wylot owoce BoboVita!

Bezpieczeństwo i jakość w trosce o zdrowie niemowląt i małych dzieci.

Karmienie miejsce publiczne

Karmienie w miejscu publicznym

W dzisiejszych czasach matki karmiące dzieci w miejscach publicznych nikogo nie szokują. Wręcz przeciwnie – mają pełne poparcie, wzbudzają sympatię i zrozumienie.

Wady zalety smoczek

Wady i zalety używania smoczka

Ostatnimi czasy temat dotyczący ssania przez malucha smoczka stał się niemal kontrowersyjny. Ten mały, niepozorny przedmiot wzbudza wśród rodziców tyle samo zadowolenia jak i wątpliwości.

Karmienie piersia choroba

Karmienie piersią podczas choroby

Wiele kobiet zastanawia się, czy karmienie piersią w trakcie choroby jest wskazane. Przeziębienie nie oznacza, że trzeba zrezygnować z karmienia piersią, ale trzeba się odpowiednio leczyć, czyli naturalnymi metodami.

Jak prac ubranka dziecka

Jak prać ubranka dziecka

Zanim założysz maluchowi nowe ubranka, koniecznie je najpierw upierz! Nawet w nowych i czyściutkich z pozoru ubrankach znajdują się miliony roztoczy i drobnoustrojów, które mogą uczulać maluszka.

Zapewnic dziecku spokojny sen600

Jak zapewnić dziecku spokojny sen?

Świat dziecka kojarzy się z sielanką, spokojem, beztroską. To jednak tylko życzeniowe myślenie dorosłych.

Naturalne mydlo w kostce

Kąpiemy noworodka

Kąpiel noworodka powinna być krótka, ale też przyjemna. W tym celu należy odpowiednie preparaty myjące dobrać do wieku dziecka oraz typu jego skóry.

Zalety karmienia butelka

Karmienie niemowlaka butelką

Nie ma wątpliwości, że mleko matki jest najlepszym pokarmem dla noworodka. W przypadku karmienia piersią należy to robić „na żądanie”, czyli wtedy, gdy maluszek będzie się domagał jedzenia. W przypadku karmienia przez butelkę sprawa wygląda nieco bardziej skomplikowanie.

Jak poprawić laktację

Karmienie niemowlaka piersią

Pierwszy rok życia dziecka jest najważniejszy, dlatego też tak istotne jest karmienie piersią. Pierwsze 12 miesięcy to czas intensywnych zmian w ciele maluszka.

Bezpieczenstwo dzieci

Bezpieczeństwo dzieci – co zmieniło się na przestrzeni lat?

Bezpieczeństwo małych dzieci to jedna z tych rzeczy, która spędza sen z powiek rodzicom. Niegdyś w opiece najbardziej przydatny był dobry wzrok, szybki refleks i sprawne ręce.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat