Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Mity szczepienia

Mity dotyczące szczepień

Temat szczepień stał się tematem kontrowersyjnym. Fakty i mity na temat szczepień narosły wokół sporu o ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Ziola w diecie dzieci

Zioła w diecie dzieci

Zioła od wieków stosowane są zarówno w kulinariach, jak i medycynie.

Nowosci na spacery

Nowość na wiosenne spacery

Marka Britax, światowy lider i innowator w dziedzinie dziecięcej mobilności, prezentuje nowość - wyjątkowo elastyczny wózek na każdą pogodę i nawierzchnię - B-Motion 4 Plus.

Elektroniczna niania

Elektryczna niania

Elektroniczna niania może ułatwić młodym rodzicom opiekę nad dzieckiem. Muszą tylko zainwestować w solidne i wyposażone w użyteczne funkcje urządzenie.

Ciemieniucha

Ciemieniucha

Chociaż nie boli, nie swędzi, nie zagraża zdrowiu i nie wygląda najlepiej, to młoda mama ma kolejny powód do niepokoju. Jednak istnieją sposoby, aby pozbyć się ciemieniuchy domowymi metodami w krótkim czasie.

Idealne weekend600

Idealne na weekend

Przed nami majówka, wiosenne wyjazdy weekendowe za miasto. Twoja kosmetyczka zajmuje zbyt dużo miejsca? Nie rezygnuj z ulubionych kosmetyków. Po prostu zabierz MINIprodukty.

Bezdech wczesniak

Bezdech u wcześniaków

Bezdechy u niemowlaków urodzonych przed terminem występują częściej niż u dzieci donoszonych i są wynikiem niedojrzałości ośrodkowego układu nerwowego.

Od siadania do poznawania600

Od siadania do poznawania

Przełomowe wydarzenia w rozwoju dziecka określa się jako „kamienie milowe”. Wzrastanie maluszka to długa podróż, a termin ten sygnalizuje pokonanie istotnej odległości i przekroczenie ważnej granicy.

Zoltaczka u noworodka

Żółtaczka u noworodka

Młode mamy, zwłaszcza po urodzeniu pierwszego dziecka, często nie do końca wiedzą czego mają się spodziewać i jak radzić sobie w niektórych sytuacjach.

Zez u noworodka

Zez u noworodka

Wiele młodych mam uważa, że zez występujący u noworodka to poważny problem. Z jednej strony tak, ale z drugiej jest naturalnym zjawiskiem, którym nie powinno się zbytnio przejmować.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat