Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Opiekunka uprowadziła dziecko, by wywieźć na zachód

Artykuł

32-letnia opiekunka z północy Polski uprowadziła czteromiesięczne maleństwo, ponieważ planowała wywieźć je do Niemiec.

Płaczące dziecko
Autor: pixabay.com

Elbląska policja otrzymała w niedzielę 21 sierpnia 2016 zgłoszenie o porwaniu czteromiesięcznego dziecka. O ten czyn matka malucha oskarżyła opiekunkę, której powierzyła pieczę nad swoją latoroślą. Była ona jej znajomą. Stróże prawa od razu rozpoczęli poszukiwania sprawczyni kidnappingu oraz zaginionego dziecka. Dzięki sprawnemu działaniu służb, udało się zlokalizować przestępczynię. Okazało się, że wywiozła niemowlę na drugi koniec Polski, pod Kielce. Wyznała, że planowała udać się z nim do Niemiec i wychowywać z partnerem jak własne. Pracującemu za granicą mężczyźnie próbowała wmówić, że jest to ich dziecko. Para nie widziała się wiele miesięcy, więc pojawienie się niemowlaka wydało się mu zdarzeniem dosyć prawdopodobnym. Na szczęście policjanci udaremnili zamiary kobiety. By sprawdzić stan zdrowia dziecka, przewieziono je do szpitala na badania. Maluch czuje się dobrze i nie dolega mu nic, co mogłoby zaniepokoić rodziców czy lekarzy. Za porwanie dziecka nierzetelnej opiekunce grożą trzy lata więzienia.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat