Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Limitowana kolekcja butelek Avent z Szefem kuchni

Artykuł

Znamy wyniki głosowania w Aventowej zabawie w ramach kampanii Kim będę, gdy dorosnę. Jak się okazuje polskie mamy najczęściej myślą o tym, by ich dziecko zostało szefem kuchni, doktorem lub milionerem!

Avent szef kuchni
Autor: Materiały prasowe

Butelki Avent Natural ze wszystkimi 6 wygranymi zawodami trafią do sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia.

Rozmyślanie o przyszłości dziecka zamiast sztywnego planowania może przybrać zabawną formę. Udowodnił to Philips Avent ze swoją kampanią Kim będę, gdy dorosnę. Marka zaprosiła mamy do wspólnej zabawy i głosowania na zawody, które zostaną przedstawione na butelkach Natural z limitowanej kolekcji.
W Aventowej zabawie mamy mogły wybierać spośród 20 zaproponowanych zawodów/pasji, które mogły wyrażać przyszłość ich maluszka. Jak zagłosowały? Najwięcej mam wybrało wzór Szef kuchni, Doktor i Milioner, a kolejne 3 popularne zawody, które pojawią się na butelkach Natural 260 ml to: Księżniczka, Odkrywca i Strażak. Mamy chętnie wskazywały także na tancerza, bossa i gwiazdę rocka. Ciekawe, ile z tych zabawnych rozważań okaże się prawdą i ilu małych szefów kuchni już niedługo będzie serwować potrawy swoim rodzicom.

Butelki Avent Natural z pewnością przypadną mamom do gustu nie tylko z powodu zabawnych rysunków przedstawiających zawody. Dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom butelki Natural sprawiają, że dziecko ssie w niemal identyczny sposób jak z piersi. Ułatwia to łączenie karmienia piersią i z butelki, gwarantując maluszkowi najlepszy start w życie.

Jeszcze w te wakacje rodzice będą mogli cieszyć się sprawdzonymi i w dodatku spersonalizowanymi butelkami Philips Avent Natural z limitowanej kolekcji z 6 wybranymi wzorami. Pierwsze zestawy z butelkami 260 ml z kolekcji Kim będę, gdy dorosnę Milioner i Doktor są dostępne w sprzedaży już teraz.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat