Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Kupuj produkty dla niemowląt i małych dzieci w promocyjnej cenie

Artykuł

Bebilon2 pronutra
Autor: Materiały prasowe

Trwa promocja „Mamy! Oszczędzamy” skierowana do rodziców dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Co tydzień rodzice i opiekunowie najmłodszych mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na wybraną część portfolio NUTRICIA – oferta dostępna jest na platformie mamyoszczedzamy.allegro.pl. Im więcej rodziców zaangażuje się w akcję, tym większa będzie oferta promocyjna.

Coraz więcej rodziców wybiera zakupy żywności przez internet – w odpowiedzi na ich potrzeby powstała promocja „Mamy! Oszczędzamy”. W jej ramach NUTRICIA, producent żywności dla niemowląt i małych dzieci, oraz platforma allegro.pl oferują wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Aby skorzystać z promocji:

  • Wejdź na stronę mamyoszczedzamy.allegro.pl.
  • Zamów produkty, które aktualnie są dostępne w niższej cenie.
  • Zaproś innych rodziców na stronę – w ten sposób wspólnymi siłami odblokujecie możliwość zakupu kolejnych produktów w promocyjnej cenie.
  • Wracaj na stronę w kolejnych dniach, aby sprawdzić, czy nowe produkty zostały odblokowane, i dokonać zakupu.

Im więcej unikalnych użytkowników odwiedzi stronę, tym więcej produktów w niższej cenie pojawi się na platformie mamyoszczedzamy.allegro.pl. Na stronie dostępny jest licznik, który informuje, ilu użytkowników powinno odwiedzić stronę, by odblokować kolejne zniżki. W pierwszym tygodniu akcji w promocyjnych cenach dostępne są m.in. mleka modyfikowane Bebilon 2 z Pronutra+. Regulamin akcji dostępny jest tutaj.

Prawidłowe żywienie dziecka jest kluczowe dla jego zdrowia, także w przyszłości. Okres 1000 pierwszych dni życia to szczególny czas, w którym organizm malucha jest bardzo wrażliwy, jednocześnie rozwija się intensywnie. Wybieranie bezpiecznej żywności dla najmłodszych dzieci – poddawanej restrykcyjnym kontrolom jakości, pochodzącej z zaufanych upraw, spełniającej surowe normy – jest bardzo istotne.

Karmienie piersią jest najwłaściwszym i najtańszym sposobem żywienia niemowląt. Mleko matki zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka oraz chroni je przed chorobami i infekcjami. Karmienie piersią daje najlepsze efekty, gdy matka prawidłowo odżywia się w ciąży i w czasie laktacji oraz gdy nie ma miejsca nieuzasadnione dokarmianie dziecka. Przed podjęciem decyzji o zmianie sposobu karmienia matka powinna zasięgnąć porady lekarza.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.9/5. Oceniono 2 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat