Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Zespol aspergera

Zespół Aspergera

Zespół Aspergera, zwany również syndromem Aspergera, całościowe zaburzenie rozwojowe, które należy do spektrum autyzmu. Lekarze nazywają go łagodniejszym przypadkiem autyzmu wczesnodziecięcego.

Vibocit goal zelki

Vibovit® Goal

Z okazji nadchodzących rozgrywek piłkarskich w gamie suplementów diety Vibovit® pojawiła się seria limitowana witaminowych żelków.

Dzien dziecka kreatywnosc

Zamień Dzień Dziecka w święto kreatywności!

Co najbardziej interesuje każde dziecko? Odpowiedź jest prosta: zabawa. Przynosi radość, a przy tym stymuluje rozwój małego człowieka. W świecie dzieci rządzi fantazja i pomysłowość.

Epoka lodowcowa szczecin600

„Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie” w Szczecinie

Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie.

Rozmowa niemowlak rozne jezyki

Rozmowa z niemowlakiem w różnych językach

W dzisiejszych czasach, w których podróżowanie nie jest trudne, łatwo znaleźć miłość swojego życia na drugim krańcu świata. Dlatego też małżeństwa, które pochodzą z różnych krajów nikogo już nie dziwią.

Wielki casting minimni

Druga tura zapisów na wielki casting MINIMINI+ rusza 4 maja

Rybka MiniMini zaprasza dzieci z całej Polski do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. W środę, 4 maja na stronie internetowej www.casting.miniminiplus.pl rusza II tura zapisów.

Rodzic a nauczyciel

Rodzic a nauczyciel – jak wypracować dobrą relację?

Kolejna jedynka w dzienniku to wina nauczyciela, bo nie nauczył dziecka, a może rodzica, bo go nie dopilnował?

W ciuniu tronu

W CIENIU TRONU

Prosta i szybka gra karciana. Gracze muszą się wcielić w członków tajnych stowarzyszeń działających w cieniu królewskiego tronu i chcących przejąć władzę nad Starym Państwem.

Gangi nowego jorku

GANGI NOWEGO JORKU

Ameryka XIX w. Gangi napływających do Nowego Jorku imigrantów walczą o zajęcie, wpływy i kontrolę jak najbardziej korzystnych ulic sławnej dzielnicy szumowin, The Five Points.

Straszny dwor

STRASZNY DWÓR

Familijna gra kooperacyjna, w której gracze wcielają się w role dzieci starających się odczarować tytułowy nawiedzony Straszny Dwór.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat