Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2-latek z USA błąkał się po lesie

Artykuł

Wykorzystując nieuwagę rodziców, ciekawy świata chłopiec wybrał się bez nadzoru dorosłych na przechadzkę po lesie. Odnaleźć dziecko pomógł pies.

2latek usa las
Autor: pixabay.com

Jakiś czas temu, mieszkający z rodzicami w stanie Michigan 2-letni Princeton zdecydował się na długie, samodzielne wyjście z domu. Jako cel swojej wycieczki, maluch obrał pobliski las. W spacerze towarzyszył mu czworonożny pupil rodziny: pies Apollo. Poruszając się przed siebie mądry zwierzak zostawiał wszędzie odciski swoich łap. To dzięki tym śladom, powiadomieni o zaginięciu chłopca funkcjonariusze policji, zlokalizowali miejsce pobytu niesfornego 2-latka, już po trzech godzinach od telefonu od rodziców małego eksploratora. Chłopczyk cały i zdrowy trafił więc pod opiekę swoich najbliższych, a opiekuńczy pies, w nagrodę za asystowanie dziecku w lesie, otrzymał zapas psich smakołyków.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat