Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Weekendy z Jasiem Fasolą

Artykuł

W lipcowe weekendy na kanale Boomerang widzowie będą mogli oglądać zabawne przygody kultowego Jasia Fasoli.

Weekend jas fasola
Autor: Materiały prasowe

Brytyjczyk zawsze znajdzie sposób na wyjście obronną ręką nawet z najbardziej skomplikowanych sytuacji. Tym razem czeka go m.in. wycieczka na camping i porządkowanie mieszkania. Emisja maratonu „Weekend z Jasiem Fasolą” od soboty 7 lipca.

Kanał dziecięcy Boomerang zaprasza, by lipcowe weekendy spędzić w towarzystwie Jasia Fasoli. Ten bohater na przestrzeni lat stał się kultową postacią – zarówno filmową jak i kreskówkową. Szalony Anglik, który nie należy raczej do osób gadatliwych, zawsze znajduje się w centrum zabawnych sytuacji. Z powodu swojego talentu do destrukcji i tworzenia licznych wynalazków, Jaś bez większego wysiłku potrafi zdenerwować ludzi, którzy staną na jego drodze, a przez to dostarczyć widzom wielu powodów do śmiechu.

W jednym z odcinków Jaś Fasola będzie musiał uporać się z porywaczami, którzy czyhają na jego wiernego druha i najlepszego przyjaciela, Misia Teddy. Bohater zajmie się też bardzo skrupulatnym i mozolnym porządkowaniem swojego mieszkania. Ten plan niestety zakończy się fiaskiem i włamaniem do apartamentu sąsiadki. Kiedy indziej, Fasola wybierze się na camping, jednak jego namiot zostanie zniszczony, dlatego uruchomi wszystkie swoje najbardziej zabawne i irytujące umijętności, by przetrwać w lesie i mimo wszystko spędzić urlop tak, jak to planował. Niestety, poważnie narazi się przy tym strażnikowi pola namiotowego.
Specjalny blok „Weekend z Jasiem Fasolą” będzie można oglądać od 7 lipca. Emisja w soboty i niedziele o godz. 13:30 na antenie Boomeranga.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat