Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Wilk pogryzł dwójkę dzieci

Artykuł

Kilkuletnia dziewczynka i chłopiec zostali zaatakowani na Podkarpaciu w miniony wtorek przez wilka.

Wilk pogryzl dwojke dzieci
Autor: pixabay.com

Po Bieszczadach krążył od jakiegoś czasu pewien poruszający się bez stada wilk. Zwierzę zachowywało się agresywnie. To najprawdopodobniej ten osobnik pogryzł dwa tygodnie temu 52-letnią kobietę, a 26 czerwca wieczorem rzucił się na 8-letnią dziewczynkę i 10-letniego chłopczyka. Wskutek bliskiego spotkania z groźnym czworonogiem, dzieci z ranami szarpanymi trafiły do szpitala w Lesku, w województwie podkarpackim. Na szczęście kontakt z kłami dzikiego zwierzęcia nie okazał się dla maluchów bardzo niebezpieczny. Lekarze zezwolili bowiem na opuszczenie placówki medycznej przez pogryzioną dziewczynkę i chłopczyka. Ministerstwo Środowiska wydało zgodę na odstrzał wilka. Zwierzę zostało więc wytropione i zastrzelone.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat