Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Woolly i Pip

Artykuł

Polska premiera już 16 lipca w POLSAT JimJam.

Woolly pip
Autor: Materiały prasowe

Serial „Woolly i Pip” opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół – Woolly’m i Pip. To nierozłączna para szczeniaków, które przeżywają ciekawe i zabawne przygody, w trakcie których uczą się, na czym polega wzajemny szacunek, dowiadują się, jak dbać o środowisko oraz budować wspaniały i pełen dobra świat. Seria nie tylko bawi najmłodszych, ale także pokazuje im jak ważna jest przyjaźń oraz dbanie o otoczenie, w którym żyjemy. Na serial „Woolly i Pip” zapraszamy od 16 lipca codziennie 6:25 i 16:16 (po dwa odcinki) w POLSAT JimJam.

Bohaterami serialu są dwa urocze i rozbrykane szczeniaki. Woolly to piesek o dużych klapniętych uszkach i bardzo wielkim sercu. Najbardziej na świecie lubi jeść, bawić się, płatać figle i spać. Zawsze stara się być odważnym, choć czasem trochę się boi. Troskliwie opiekuje się mniejszą Pip. Jest lojalny i nigdy nie zawodzi swych przyjaciół, szczególnie Pip, która jest mu najbliższa.

Natomiast mała Pip to inteligentna, wesoła i łagodna psinka. Zazwyczaj podąża za swym kompanem, ale czasem zdarza się jej postawić na swoim i sprowadzić ich wędrówki na manowce. Mimo swej małej postury, jest odważna i uwielbia przygody, które przeżywają razem z Woolly’m.

Bohaterowie wraz z przyjaciółmi mieszkają w Magicznym Ogrodzie – krainie, w której zawsze jest wesoło i choć jej mieszkańcy są od siebie różni, to jednak każdy jest tam mile widziany. To właśnie tam wspólnie oglądają gwiazdy i podziwiają wspaniałe konstelacje, szukają sprawcy tajemniczych kopców z ziemi i ruszają na ratunek małej rybce. Przy okazji wiele uczą się o świecie i środowisku. Świat Woolly’ego i Pip jest wesoły, bezpieczny i pełen dobra, a przyjaciele są lojalni, zawsze stoją po swojej stronie i bronią się nawzajem przed niebezpieczeństwami.

Serial pokazuje najmłodszym jak ważne są przyjaźń, tolerancja, różnorodność oraz dbanie o środowisko podkreślając przy tym proekologiczne postawy, tak ważne w dzisiejszym świecie.

Seria „Woolly i Pip” powstała na podstawie bestsellerowego cyklu książek dla dzieci autorstwa Holenderki, Guusje Nederhorst. Animowana wersja opowieści zdobyła popularność nie tylko w rodzimej Holandii, ale i w całej Europie otrzymując wyróżnienia oraz nominacje do kilku prestiżowych nagród, w tym do międzynarodowej Prix Jeunesse.

Na zabawne przygody rozbrykanych psiaków z serialu „Woolly i Pip” zapraszamy od 16 lipca codziennie o 6:25 i 16:16 (po dwa odcinki) tylko w POLSAT JimJam!

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat