Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowy sezon przygód Superciap

Artykuł

W lipcu na kanale Cartoon Network widzowie będą mogli oglądać drugi sezon serialu „Superciapy” z nietypowymi, nieco niezdarnymi obrońcami ludzkości w rolach głównych.

Superciapy
Autor: Materiały prasowe

Nastolatkowie powoli zaczną nabierać cech zawodowych superbohaterów i coraz bardziej umiejętnie korzystać ze swoich niesamowitych mocy. Premiera w poniedziałek 9 lipca o godz. 6:25.

Czas na nowe przygody czterech gimnazjalistów z Cornbury, którzy niespodziewanie zostali obdarowali niesamowitymi zdolnościami. Nastolatkowie, znani ze swojej niezdarności, w drugim sezonie serialu pokażą nieco inną twarz. Podejmą się różnych niebezpiecznych wyzwań, które, na pierwszy rzut oka, będą przekraczać ich możliwości. Jednak w nowej odsłonie superbohaterowie, dzięki zdobytemu doświadczeniu, przejdą na wyższy poziom własnych umiejętności. Ich trening dobiega końca i powoli są gotowi na starcie z największym wrogiem - hrabią Jadowitusem. Nie mogą pozwolić, by odnalazł tajemniczą, starożytną broń, przy pomocy której mógłby unicestwić ludzkość.

Paczce przyjaciół zawsze udaje się z uporać z przeciwnościami losu w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. W jednym z odcinków bohaterowie ruszą na polowanie i będą chcieli unieszkodliwić zainfekowaną wirusem muchę, która ugryzła Kevina. W tym celu skurczą się do mikro rozmiarów. Byłoby im jednak łatwiej walczyć, gdyby ich kumpel nie drapał się aż tak intensywnie i przez to nie przeszkadzał im w wypełnianiu misji.

Premiera drugiego sezonu serialu „Superciapy” już 9 lipca. Emisja codziennie, od poniedziałku do niedzieli, o godz. 6:25 w Cartoon Network.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat