Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Matka u fryzjera, a dziecko się oddaliło

Artykuł

Wykorzystując nieuwagę mamy, która korzystała z usług fryzjera, pewna 3-letnia dziewczynka opuściła zakład fryzjerski i udała się na oglądanie wystaw sklepowych.

Matka fryzjer dziecko oddalilo sie
Autor: pixabay.com

W ubiegłą sobotę w Lublinie doszło do niepokojącego zdarzenia z udziałem małego dziecka. Podczas gdy rodzicielka pewnej 3-letniej dziewczynki skupiona była na swoim pobycie w punkcie zajmującym się strzyżeniem, farbowaniem i pielęgnacją włosów, jej córeczka postanowiła samodzielnie pospacerować po okolicy. W związku z tym, że matka dziecka straciła je z oczu, a nikt z pracowników zakładu nie zauważył, w którą stronę ono się oddaliło, powiadomiono o sprawie policję. Zaopatrzeni w rysopis 3-latki funkcjonariusze, udali się na poszukiwania dziewczynki. Stróżom prawa udało się szybko zlokalizować zgubę przed jedną z wystaw sklepowych. Dziecko całe i zdrowe wróciło pod opiekę swojej mamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat