Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Co robic dziecko tyje

Co robić kiedy twoje dziecko tyje?

Widzisz, że twoje dziecko staje się grube? Coraz grubsze? Stosunek jego wagi do wzrostu wykracza poza normę? Nie czekaj aż samo „wyrośnie” z dziecięcego tłuszczyku!

Poranki muzyczne052016600

Poranki muzyczne dla najmłodszych w kinie Muranów

14, 21, 28 maja (soboty), g. 11.00

Terapia uwaga sluchowa

Terapia Uwagą Słuchową pomogła 70 proc. małych pacjentów

Według specjalistycznej literatury europejskiej 10 - 15 proc. wszystkich uczniów może mieć trudności w nauce czytania i pisania.

Wiosenne spacery600

Wiosenne spacery z nowościami od Fisher-Price®

Wiosna sprzyja rodzinnym spacerom na świeżym powietrzu. Słoneczne wędrówki to również doskonała okazja do zachęcania naszego dziecka do ruchu.

Epoka wawa bemowo600

„Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie” w Warszawie

Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie.

Epoka lodowcowa gransk600

„Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie” w Gdańsku

Dawno, dawno temu, ale nie za górami i nie za lasami, niepozorny Wiewiór powoduje kolejną katastrofę, a pewna grupa przyjaciół musi stawić czoła niezwykłym zjawiskom, jakie pojawiają się na naszej planecie.

Mlekoduszki

Strasznie pyszne Mlekoduszki!

Straszą, ale tylko na niby, za to naprawdę pysznie smakują! Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to nowe, przerażająco zabawne łakocie, które pokocha każde dziecko.

Ochrona wzroku dziecka latem

Ochrona wzroku dziecka latem

Do wakacji jeszcze kilka tygodni, jednak już teraz myślimy o błogim lenistwie na plaży czy aktywnym wypoczynku w górach. Zazwyczaj każdy z nas pamięta o ochronie skóry przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Odrobaczanie dziecka

Odrobaczanie dziecka

Temat odrobaczania dzieci budzi wiele wątpliwości, niekiedy nawet i kontrowersji.

Klinika dla pluszakow leczymy zwierzaki

DVD "Klinika dla pluszaków. Leczymy zwierzaki" - recenzja

Doktor Dośka znów musi pomóc wielu chorym zabawkom i robi to naprawdę świetnie! Prawdziwa gratka dla najmłodszych miłośników talentu tej sympatycznej dziewczynki.

body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat