Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Dziewczęcy pokój

Dziewczęcy pokój córki Kamili Szczawińskiej

Kamila Szczawińska karierę modelki rozpoczęła w 2001 roku. Pracowała dla większości prestiżowych domów mody i jeszcze wiele przed nią.

Lampy Angels

Dla małego marzyciela

Aranżując pokój dziecka możemy pokusić się o znacznie ciekawsze rozwiązania, niż tradycyjny wystrój w odcieniu różowym lub niebieskim.

Buciki Steppers

Buciki Steppers

Buciki Steppers zapewniają zdrowy i nieskrępowany rozwój stopy małego dziecka w okresie nauki chodzenia. Najpierw raczkowanie, a potem pierwsze kroki, to ogromne wyzwanie dla malucha.

Polska rodzina zywienie

Polska rodzina powinna zjadać blisko 2 kg warzyw i owoców dziennie

Polska jest pierwszym krajem, który umieścił warzywa i owoce u podstaw nowej piramidy żywienia opublikowanej podczas I Narodowego Kongresu Żywieniowego.

Mama ja w kuchni

„Mama i ja” w kuchni

Przygotowywanie potraw z rodzicami to dla dzieci nie tylko niesamowita frajda, ale i niezliczone okazje do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Karciane triki rodziców

Karciane triki rodziców

Dom, szkoła, przedszkole, praca, dom, szkoła, przedszkole, praca, dom... Niech się schowają wszyscy cyrkowcy - to rodzic jest mistrzem żonglerki!

Legoland Billund otwarcie

Nowy sezon w Legoland® w Billund otwarty!

W sobotę 19 marca, w duńskim miasteczku Billund, odbyło się uroczyste otwarcie nowego sezonu turystycznego w parku rozrywki LEGOLAND.

Mali odkrywcy

Mali Odkrywcy

Przeżyj ekscytujące przygody z grupą rezolutnych przedszkolaków, które dzięki wyobraźni odkrywają świat i wartość przyjaźni! Daj się ponieść fantazji!

Inteligentne zabawki600

„Inteligentne” zabawki inwestycją w rozwój malucha

Decydując się na zakup zabawki dla naszego dziecka, kierujemy się zazwyczaj podstawowym kryterium: ma ona sprawić maluszkowi jak najwięcej radości.

Angry Birds

„Angry Birds” z kultowej gry trafią do TELETOON+!

Podbiły świat gier, choć nikt nie wróżył im tak spektakularnej kariery i sukcesu komercyjnego. Dotąd ściągnięto ponad 2 miliardy kopii na różne platformy.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat