Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Co zamiast zabawek

Co zamiast zabawek?

Już niedługo święto wyczekiwane przez wszystkie maluchy – Dzień Dziecka. Pierwszy czerwca zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Sprawdź, jaką niespodziankę możesz sprawić swojemu dziecku.

Dzien dziecka kulka1

W Dniu Dziecka kulka lodów GRYCAN tylko za 1 zł

Z okazji Dnia Dziecka Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają do swoich lodziarnio-kawiarni wszystkie dzieci: starsze, młodsze i te całkiem dorosłe!

Namaluj swoj swiat

Namaluj swój świat

1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka. Wraz ze sklepem internetowym tylkorelaks.pl (który jest fundatorem nagród) dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy konkurs plastyczny! Do wygrania ciekawe gry edukacyjne!

Dbaj wzrok dzieci

Dbaj o wzrok swoich dzieci

W dobie nowoczesnych technologii ciężko jest oderwać dzieci od komputera - świat Internetu, pełen gier i wirtualnych rozrywek potrafi zastąpić wszystkie znane nam do tej pory formy zabawy.

Beztroski dzien dziecka

Beztroski Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, na które z utęsknieniem czeka każdy malec. Poza wymarzoną zabawką, książką czy ubraniem, warto podarować mu także coś więcej – wspólnie spędzony czas.

Minifigurki disney

Kultowe postaci z filmów Disneya w nowej serii minifigurek LEGO®

Nowa kolekcja minifigurek LEGO przedstawia 18 kultowych postaci z filmów Disneya.

Transformacja pokoju przedszkolaka

Transformacja pokoju przedszkolaka w pokój dla nastolatka

Ile razy wymienia się meble w pokoju dziecka przez cały okres jego życia w domu rodzinnym? Przeciętnie 2 lub 3 razy. Każda taka zmiana, to spory wydatek. Producenci mebli wpadli na pomysł, jak go uniknąć.

Wybor zlobka

Wybór żłobka

Wysłanie maluszka do żłobka jest dla niego nowym i stresującym doświadczeniem. Dlatego też bardzo ważne, aby dokonać odpowiedniego wyboru.

Fabryka misia

Fabryka misia już działa!

Choć trudno w to uwierzyć, ale to jedyne tego typu miejsce nie tylko w Polsce ale i całej Europie.

Tydzien dziecka

TYDZIEŃ DZIECKA

13 publicznych instytucji kultury, 8 dni, 29 wydarzeń, koncerty, konkursy, piknik, spektakle teatralne, warsztaty, wycieczki

body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat