Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Zalety karmienia butelka

Karmienie niemowlaka butelką

Nie ma wątpliwości, że mleko matki jest najlepszym pokarmem dla noworodka. W przypadku karmienia piersią należy to robić „na żądanie”, czyli wtedy, gdy maluszek będzie się domagał jedzenia. W przypadku karmienia przez butelkę sprawa wygląda nieco bardziej skomplikowanie.

Jak poprawić laktację

Karmienie niemowlaka piersią

Pierwszy rok życia dziecka jest najważniejszy, dlatego też tak istotne jest karmienie piersią. Pierwsze 12 miesięcy to czas intensywnych zmian w ciele maluszka.

Bezpieczenstwo dzieci

Bezpieczeństwo dzieci – co zmieniło się na przestrzeni lat?

Bezpieczeństwo małych dzieci to jedna z tych rzeczy, która spędza sen z powiek rodzicom. Niegdyś w opiece najbardziej przydatny był dobry wzrok, szybki refleks i sprawne ręce.

Zalety karmienia butelka

Mity na temat karmienia butelką

Do ukończenia drugiego roku życia, mleko stanowi podstawę diety maluszka. Najlepszym pokarmem jest mleko matki, ale niektóre świeżo upieczone mamy nie przystawiają piersi maluszkom, przez co mogą być potępiane przez inne rodzicielki.

Odpoczynek zabawa

Odpoczynek i zabawa z nowościami od Fisher-Price®

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny wiąże się z ogromnymi emocjami.

Karmienie piersią

Zalety karmienia piersią

Jeszcze w trakcie ciąży wiele przyszłych mam zastanawia się, czy warto karmić piersią swoje maleństwo. Jak się okazuje, karmienie piersią ma wiele zalet nie tylko dla samego dziecka, ale również dla świeżo upieczonej mamy.

Lozko rosnie dziecko

Łóżko, które rośnie razem z dzieckiem

Mówi się, że dzieci rosną jak na drożdżach. Może to potwierdzić każdy rodzic, który zdążył już wymienić dziecięce ubranka czy mebelki na większe.

Zalety karmienia butelka

Zalety karmienia butelką

Mimo, iż karmienie naturalnym pokarmem uważane jest za najlepsze, wiele świeżo upieczonych mam nie jest w stanie karmić w ten sposób swojego dziecko. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele.

Emotopic

Emotopic

Emotopic to specjalistyczna, emolientowa seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, okresowo przesuszonej, skłonnej do łuszczenia, świądu i podrażnień, a także dla skóry z atopowym zapaleniem AZS.

Karmienie niemowlak 7

Kalendarz karmienia niemowlaka 7. miesiąc

Konieczność wprowadzania pokarmów uzupełniających do diety niemowlęcia wynika ze zwiększającego się zapotrzebowania na składniki odżywcze, których samo mleko nie może już dostarczyć.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat