Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niemowlę

KategoriaWszystko co należy wiedzieć o niemowlaku.
Budzic noworodka karmienie

Czy należy budzić noworodka na karmienie?

Sen dla niemowlaka jest rzeczą świętą: gwarantuje prawidłowy wzrost i rozwój dziecka. Jest również chwilą spokoju i odpoczynku dla świeżo upieczonych rodziców.

Czkawka niemowlak

Czkawka u niemowlaka

Po dziewięciomiesięcznym życiu w brzuchu mamy, po przyjściu na świat maleństwo potrzebuje czasu, by przystosować się do nowych warunków.

Morska przygoda

Morska Przygoda w pokoju najmłodszych

Pierwszy wyjazd nad morze to niezapomniane przeżycie dla dziecka. Jego ogrom i piękno budzi zachwyt, a zabawy w piasku i kąpiel w morskich falach sprawiają mnóstwo radości.

Karmienie niemowlak

Bolesne karmienie piersią

Na początku karmienie maluszka piersią nie należy do łatwych zadań. Może to wynikać z nieprawidłowego przystawiania maluszka do piersi, z kolei bolesność piersi może zwiastować zbliżające się problemy zdrowotne.

Badanie przesiewowe sluchu

Badanie przesiewowe słuchu noworodków

Słuch to jeden z naszych zmysłów, który pozwala nam na komunikację z innymi ludźmi. Dlatego też bardzo ważne jest badanie słuchu, im wcześniej, tym lepiej.

Soki dieta niemowlaka

Soki w diecie niemowlaka

Soki ze świeżych owoców wydają się być źródłem zdrowia i witamin, dlatego też wiele rodziców podaje je maluchom bez ograniczeń. Jak się okazuje, zbyt duże ilości soku mogą być dla maluchów szkodliwe.

Prawidlowa kapiel niemowlaka

Prawidłowa kąpiel niemowlaka

Początkowo wiele czynności wykonywanych przy noworodku sprawia świeżo upieczonym rodzicom problem. Nie inaczej jest w przypadku kąpieli malucha.

Pierwsze wyjscie noworodka spacer

Pierwsze wyjście noworodka na spacer

Pierwszy spacer z noworodkiem jest wielkim wydarzeniem, zarówno w życiu świeżo upieczonych rodziców, jak i maluszka. Nie ma się co dziwić, że przed pierwszym wyjściem jesteś zdenerwowana i masz wiele wątpliwości i pytań.

Przejrzyj na wylot

Przejrzyj na wylot owoce BoboVita!

Bezpieczeństwo i jakość w trosce o zdrowie niemowląt i małych dzieci.

Karmienie miejsce publiczne

Karmienie w miejscu publicznym

W dzisiejszych czasach matki karmiące dzieci w miejscach publicznych nikogo nie szokują. Wręcz przeciwnie – mają pełne poparcie, wzbudzają sympatię i zrozumienie.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat