Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Porod poklad samolotu

Poród na pokładzie samolotu

W połowie sierpnia na pokładzie samolotu lecącego z Manili do Dubaju przyszła na świat dziewczynka, której nadano imię Haven.

3 dodatkowe badania ciaza

Trzy dodatkowe badania, które naprawdę warto wykonać w ciąży

USG, amniopunkcja, kordocenteza, biopsja kosmówki, test PAPP-A czy NIFTY? Lista badań, które może wykonać kobieta w ciąży, chcąc sprawdzić stan zdrowia swojej pociechy, jest naprawdę długa.

Motornicza odebrala porod

Motornicza pomogła w odebraniu porodu

Dziecko pani Pauliny przyszło na świat przy pętli tramwajowej na poznańskiej Starołęce. Przy porodzie asystował ojciec, a pępowinę przewiązała znajdująca się w pobliżu motornicza.

Noworodek

Urodziła dziecko w wejściu do szpitala w niecałą minutę

Pewna Brytyjka stała się sławna po tym, jak urodziła potomka zaraz za drzwiami szpitala, do którego parę chwil wcześniej wbiegła.

Noworodek

Nietrzeźwa matka urodziła pijane dziecko

Będąca pod wpływem alkoholu kobieta w ciąży z okolic Jeleniej Góry urodziła niedawno pijanego noworodka.

Chmiel drozdze piwne

Drożdże piwne i chmiel dla kobiet w ciąży

Jeżeli cenimy sprawdzone sposoby naszych babć na zdrowe włosy, sięgnijmy po kosmetyki z linii normalizującej, wchodzące w skład nowej serii Tradycyjna Receptura Laboratorium Kosmetycznego Joanna.

Zaplata parking porod

Nie zapłacił za parking dzięki rodzącej żonie

Pewien kierowca uniknął uiszczenia opłaty za parkowanie, gdy zostawił za szybą samochodu karteczkę z informacją, że przebywa w szpitalu, gdyż jego żona wydaje właśnie na świat potomka.

Poczatek porodu msza papiez

Początek porodu podczas mszy z papieżem

Będąca w 9. miesiącu ciąży Beata brała udział w Mszy Świętej pod przewodnictwem papieża Franciszka, 28 lipca w Częstochowie. Podczas papieskiej homilii zaczęła mieć skurcze zwiastujące szybki poród.

Sushi dla kobiet w ciazy

Sushi dla kobiet w ciąży? Czemu nie!

Ciąża to okres, w którym dużo większą wagę przywiązujemy do spożywanych posiłków i produktów, z których są one przygotowane.

5 dolegliwosci stop ciaza

5 dolegliwości stóp w ciąży

Ciąża nie ogranicza się wyłącznie do powiększającego brzuszka. Dodatkowe kilogramy to ciężar, który noszą stopy przyszłych mam przez kilka miesięcy.

Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat