Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Przyszla mama w szpitalu

Przyszła mama w szpitalu

Poród jest niezwykłym wydarzeniem dla kobiety. Przyszła mama chce rodzić w komfortowych warunkach tak, aby jej i maluszkowi nie zagrażało żadne niebezpieczeństwo.

Plyn higiena intymna600

CD Płyn do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej CD to delikatne wsparcie w codziennym dbaniu o kobiecość. Charakteryzuje się dyskretnym zapachem oraz jest wolny od alergenów.

Łóżko szpitalne

Predyspozycje do cesarskiego cięcia

Poród przez cesarskie cięcie budzi wiele kontrowersji. Ma zarówno wielu zwolenników, jak i tyle samo przeciwników. Ci pierwsi twierdzą, że jest to sposób na bezpieczne dla matki i dziecka zakończenie ciąży. Zaś przeciwnicy twierdzą, że jest to metoda nadużywana.

Picie kawy ciąża

Picie kawy w ciąży

Jesteś miłośniczką kawy i nie wyobrażasz sobie rozpoczęcia dnia od filiżanki tego trunku? Zapewne zastanawiasz się co zrobić, jeśli zaszłaś w ciążę, a nie potrafisz zrezygnować z codziennej dawki kofeiny?

Picie alkoholu w ciazy

Picie alkoholu w ciąży

Spożywanie alkoholu w ciąży jest niebezpieczne, niezależnie od krążących plotek. Jak się okazuje, co trzecia kobieta w wieku 18 -40 lat piła alkohol w trakcie ciąży.

Palenie papierosow w ciazy

Palenie papierosów w ciąży

Dla wielu kobiet okres ciąży jest bardzo trudny, ponieważ muszą ograniczyć swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, również wszelkiego rodzaju używki, jak np. papierosy.

Obawa przed porodem

Obawa przed porodem

Przez dziewięć miesięcy z niecierpliwieniem wyczekujesz swojego potomka, ale gdy poród zbliża się masz głowę pełną obaw, a nawet ocierasz się o panikę.

Jak wybrac imie dziecka

Jak wybrać imię dla dziecka

Mówi się, że imię świadczy o człowieku. I bardzo dużo w tym prawdy. Wybór imienia to bardzo ważna sprawa. Przecież nowa istota, będzie kroczyć z nim przez całe swoje życie.

Wielkanocny stół

Wielkanocny stół kobiet w ciąży, mam karmiących piersią i najmłodszych dzieci

Jak powinno wyglądać świąteczne menu dla kobiet w ciąży, mam karmiących piersią i najmłodszych dzieci?

Gorace kapiele sauna ciaza

Gorące kąpiele i sauna w ciąży

Pośród przyszłych mam panuje opinia, że ciężarne kobiety nie powinny ani chodzić do sauny, ani tym bardziej zażywać gorących kąpieli.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat