Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ciąża

KategoriaOpis tygodni ciąży, jak zachowuje się organizm kobiety w ciąży, ciąża bez tajemnic.
Fit mama

Fit Mama

Zgrabna figura od każdej z nas wymaga poświęcenia i wytrwałości. Jeszcze więcej wysiłku wymaga ona od każdej kobiety, która stała się mamą.

Ciaza narzad wzroku

500 plus dla kobiet w ciąży?

Pod postulatem wprowadzenia 500 plus dla kobiet w ciąży podpisało się już ponad 20 tysięcy osób. Kobiet, które chciałyby otrzymywać wsparcie od rządu w czasie noszenia pod sercem potomka bowiem nie brakuje.

Bezpiecznie samochod ciaza popr

Jak jeździć bezpiecznie w samochodzie podczas ciąży?

Okres prenatalny jest dla dziecka dobrym czasem na poznanie dźwięków auta, które po porodzie okażą się znajome, zatem nie wywołają niepokoju.

Urodzenie dziecka wlosy

Dlaczego po urodzeniu dziecka tracimy włosy

Problem nadmiernie wypadających włosów dotyczy większości młodych mam. Najczęściej związany jest ze stabilizacją poziomu hormonów, które wracają do stanu sprzed ciąży.

Darmowe porady dietetyczne ciaza

Darmowe porady dietetyczne dla kobiet w ciąży i rodziców

Projekt Narodowego Funduszu Zdrowia zakłada darmowe porady dietetyczne dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci od 2017 roku. Prace nad realizacją tego pomysłu trwają.

Wypadanie wlosow po ciazy

Wypadanie włosów po ciąży

Każda świeżo upieczona mama dąży do tego, by po porodzie powrócić do swojego wyglądu sprzed okresu ciąży. Jednak nie zawsze wszystko wraca do normy - niektórym kobietom nadmiernie wypadają włosy.

Wszystko o mama mio

Wszystko o mama mio

Eksperci w dziedzinie ciąży

Geste zdrowe wlosy ciaza

Gęste i zdrowe włosy po ciąży

W ciąży, w wyniku podwyższonego poziomu estrogenów, włosy stają się grube i bujne. Po porodzie poziom tych hormonów znacznie spada, przez co włosy często przerzedzają się i tracą na atrakcyjności.

Odzyskac kobiecosc po porodzie

Odzyskać kobiecość po porodzie

Dodatkowe kilogramy, rozstępy czy gorsza kondycja skóry po ciąży – to nie jedyne kwestie, którymi martwią się przyszłe i świeżo upieczone mamy.

Obawa przed porodem

Poród w domu

Każda kobieta marzy, aby poród przebiegał w atmosferze intymności i spokoju, z mężem u boku. Możliwe jest to, kiedy decydujemy się na poród we własnym domu. Jednak nie wszystkie kobiety mogą w ten sposób wydać na świat dziecko.

body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat