Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Kobieta po przeszczepie macicy urodziła zdrowego synka

Artykuł

Lekarze ze Stanów Zjednoczonych ogłosili, że pierwszy raz w Ameryce matką zdrowego dziecka została kobieta po przeszczepie macicy.

Kobieta przeszczep macicy urodzila
Autor: pixabay.com

Dzięki postępowi medycyny i staraniom pracowników amerykańskiej służby zdrowia, pacjentka z USA po przeszczepie macicy może aktualnie cieszyć się macierzyństwem. Niecodzienny poród miał miejsce w jednym ze szpitali w Dallas. Ku ogromnej radości lekarzy i rodzącej, na świat przyszedł zdrowy malec. Dziecko urodziło się dzięki cesarskiemu cięciu. Świeżo upieczona mama jest niezmiernie wdzięczna lekarzom, którzy długo wspierali ją w staraniach o zostaniu rodzicem oraz 36-letniej dawczyni macicy: Taylor Siler. Ta pielęgniarka i matka dwójka dzieci, zdecydowała się bowiem zrobić coś dobrego dla innych i oddać swój organ, aby jakaś potrzebująca para mogła doświadczyć bycia rodzicem. „Nie licząc moich dzieci, to najbardziej ekscytujący poród, jaki kiedykolwiek widziałem” – przyznał uczestniczący w wydarzeniu: ginekolog.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat